Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz tompiheroe83 #6601 üzenetére

    Erről beszéltem. Természetesen nem te vagy a "hibás", sőt jó látni, hogy azért másnak jön, csak én vagyok szerencsétlen, és nem ez az átlag (így legalább a remény megmarad...) Én most bevásároltam inkubátorból az event idejére, folyamatosan fullon pörgetem. Nem játszottam kb. 1 hónapja, most ez kicsit felpörgette a játékot, így megint elkezdtem. Egyelőre nem túl nagy eredménnyel kelnek a tojások továbbra sem. Arról nem volt szó szerintem sehol, hogy a tojásokból is vannak gyakoibbak. Pedig tuti, mert olyat nem nagyon hallottam, hogy valakinek 4-5 Growlith kelt volna ki, ellenben én szerintem túl vagyok a 6. vagy 7. Tentacool-on (nem most, hanem összességében), de Poliwag is jött bőven (alig fogtam és lassan megvan a 2. 125 candy-s pakk). Az event alatt eddig amik viccesebbek voltak 5-ös tojásból: 3 db Drowzee, 2 db Meowth, 1 Gastly. Ilyenkor azért megy az anyázás rendesen. Amit értékeltem viszont összesen 1 db Exeeggcute 42 candyvel, 1 db Cahrmander 16 candyvel, 1 db Machop 40 körüli candyvel (ez kell, mert nem nagyon fogtam, és van egy lvl 28-asom jó IV-vel, fel akarom húzni.)

Új hozzászólás Aktív témák