Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baly81

    aktív tag

    válasz Anaconda #4442 üzenetére

    Én személy szerint leginkább azért vettem walkie-talkie készüléket, mert pl. túrázáskor, nyaraláskor jól jöhet (Mondjuk eddig nem éreztem hiányát, de nem hátrány ha van!)
    Meg az sem árt egy ilyen háborús bizonytalan helyzetben, hogy az embernek van valamihez nyúlnia... Lást pl. a pár napja kitört lázadások után egy afrikai országban lekapcsolták az internetet egy gombnyomással... Aki volt katona, az tudja, hogy mi a sorrend egy támadás idején... De! Isten óvjon meg ettől mindenkit! :(((
    Azért vettem kicsit komolyabb készüléket (már, ha lehet ez annak nevezni egyáltalán), -ami nem csak a 16 sávra van korlátozva-, hogy bele tudjak ízlelni ebbe a "rádiós világba". Tudom, hogy ez a technika még köszönő viszonyban sincs egy amatőr rádiós cuccától, de valahol csak el kell kezdeni... Nekem még sokat kell tanulnom, mert amit Ti mondatok, nekem néha olyan mint, ha egy atomrészeg vietnámi kezdené magyarázni a relativitás elméletet! No, de idővel csak rám ragadnak a dolgok, és amit most még sötét homály fed, az egyszer csak-csak kitisztul! :-) Nem mondom, hogy amatőr rádiós leszek, (bár, ki tudja!? :P )de mindenképp több fogalmam van a "világotoktól" már most 1-2 héttel azután is, hogy szikrát kapott az agyamban a PMR rádió...

    [ Szerkesztve ]

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Új hozzászólás Aktív témák