Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bargain

    tag

    Két lehetőség van:

    1.,Valahol megnézed élőben és ha tetszik megveszed.
    2.,Megveszed látatlanban. Ilyenkor érdemes elmenni néhány nagyobb internetes áruházba, tesztoldalra, ahol a vásárlók véleményezik a terméket.

    Néhány oldal:
    [link]
    62 értékelés, 4,5 csillag az 5-ből.
    [link]
    95 értékelés 9 pont a 10-ből.
    [link]
    34 értékelés 4,5 az 5-ből.
    [link]
    90 értékelés 4,5 az 5-ből

    és már van is 278 vevői véleményed a tv-ről, amiből kiderül, hogy ár/érték arányban nagyon is elégedettek a vevők ezzel a tv-vel.
    Így már bátrabban meg lehet venni látatlanban, főleg 120 ezerért, és ha garancia is van rá akkor anni pénzért azért ajándéknak tünik.
    Itt nagyon nem jó helyen kérdezel, mert itt csak Panasonic fanok tanyáznak és még néhány Pana kereskedő, nekik csak a Pana a Tv a többi ipari hulladék. Ami azért nem igaz. Nyilván jó Tv-ket gyárt a Panasonic, csak az a baj, hog 120 ezerért nem tud 50 "-t.
    Szóval neked kell döntened, ne hagyd magad mások által befolyásolni, főled ne egy-két félrevezető vélemény alapján dönts.
    Hamár látatlanba veszel valamit, akkor ezt a módszert ajánlom, itt az intenet és segít.
    Az ilyen fentebb linkelt hivatalosnak tünő tesztelőket is kerülni javaslom, mert ezeket is simán lefizetik a nagyobb, gazdagabb gyártók, minél nagyobb vélemény vételezést keress az interneten, a sok vevő nem hazudik.

    [ Szerkesztve ]

    Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

  • Bargain

    tag

    válasz BBéci #16623 üzenetére

    A minőségnek ára van az nem vitás, de ha a kollégának volna 500 ezer Ft-ja, akkor biztos, hogy a Panasonic tévéknél kutakodna.
    De valószínűleg nincs neki annyi csak 120 ezer és annyi pénzért ez jó vételnek tűnik.
    Olyan hülyeséget azért nem kellene csinálnia, hogy megvesz egy kisebb LCD-t vagy Led-et még rosszabb képminőséggel, vagy a másik hülyeség, hogy dupla áron vesz egy mütyürke 42 pana St-t, amiért kap 2 db 50 "-os Lg-t.
    120 ezerért a LG-re szavaznék, és majd ha lesz pénze vesz egy minőségi Panát 300 ezerért.
    Pénztárca szabja meg az igényeket, a minőséget.

    Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

  • Bargain

    tag

    válasz gomzol #16629 üzenetére

    Gyorsan akar tv-t venni kevés pénzért.
    Azért javasoltam neki ezt a két módszert és első helyen én is a személyes próbát írtam, annál jobb döntést nem hozhat, mint megnézni élőben, a saját szemének hinni.
    Látatlanban venni, akkor csak azt tudom javasolni amit írtam, Google: 50Pa6500.
    Ő is egy ugyanolyan átlagos vevő, mint akik ezeket a véleményeket írták, neki is nyilván jó lesz a TV, mert ha nem átlagos vevő lenne, hanem a minőséget keresné, akkor nem itt kérdezősködne másokat, hogy jó lesz-e ez a Tv, hanem mint minden igényes vevő elmegy a boltba és leteszteli személyesen. Úgyhogy szerintem jó lesz neki ez az LG, megveheti bátran.

    Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

  • Bargain

    tag

    válasz mp54 #16632 üzenetére

    Na most már úgy el lett bizonytalanítva szegény vevőnk, hogy meg se mer szólalni.
    Ne higgyen a tesztelőknek. :)
    Ne higgyen a vásárlói véleményeknek. :)
    Ne higgyen a saját szemének. :)
    Akkor, mit és hogyan vegyen ez a szegény ember fia?
    Még a héten, 120 ezer Ft-ból.
    ?

    Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

  • Bargain

    tag

    válasz alázógyík #18169 üzenetére

    Szomorú dolog ez, hogy idáig nem merted beírni, hogy megvetted ezt a tv-t.
    Gondolom féltél, hogy az itteni Panasonic elvakult rajongók lefitymálnak.
    Én személy szerint örülök, hogy nem hagytad magad félre vinni, magad rábeszélni a felesleges pénzkidobásra, a dupla áron alig jobb műszaki kacatot megvenni. A megtakarításon tudsz majd venni egy jó médialejátszót hozzá, adattárolót, kábeleket. A maradékot meg elsörözöd Tv-zés közben. :B
    Ha még tényleg az Áfá-t is vissza tudtad igényelni és 120 ezerbe van a Tv, akkor magasan a legjobb ár/érték arányú, kiváló tv-t vettél.
    Használd megelégedettséggel. Példád is azt bizonyítja, hogy igenis gyártanak kis pénzű embereknek is jó TV-t.
    Az meg végképp ne zavarjon, hogy Pana helyett Lg felirat van a Tv elején, a lényeg az, hogy te meg legyél elégedve a kép minőségével. Egyébként meg úgy működik a dolog, hogy ha egy jó filmet nézel, akkor az úgy magával ragad, hogy arra koncentrálsz, nem a Tv-re meg színeire.
    Olyankor észre sem veszed a vasat, a cselekmény teljesen leköt. Ha meg rossz filmet nézel, ami nem köt le, akkor meg hiába csodálatosak a Tv-d színei, hiába van méregdrága vasad, ha pocsék a film, akkor azt úgyis megunod, és kikapcsolod. Szobadísznek meg ez az Lg sokkal szebb, mint bármelyik Pana. :) Meg praktikusabb is. Napközben például tükörnek is kiválóan használható :D
    Jó tévézést.

    Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

Új hozzászólás Aktív témák