Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz slick-adam #6025 üzenetére

    Mindig vannak emberek, akik kételkednek abban, hogy létező jelenség-e ez egyáltalán - ezek többnyire azon emberek, akik újdonsült tulajok és még nincs olyan tapasztalatuk, amivel belefutottak volna egy ilyen helyzetbe. Számtalanszor leírtam magam is, ott van az #1. HSZ-ben is és rendszeresen cáfolom az ellenkezőjét, hogy a probléma igenis létező. Itt ennél többet nem tudunk tenni.

    Hidd el, igazgatna egy G30 esetében is, engem is izgat az 50G20-am esetében is, mert igaz ugyan, hogy nem VT-árban mérik a készüléket, de nem két hónap alatt keresem meg az árát ennek sem. Oda kell figyelni és cserébe meghálálja a TV. Mondjuk én játékok közül is többnyire olyasmivel játszom, ahol dinamikus (vagy egyáltalán nincs) a HUD, így nem igazán gond, az olyasmiknél meg, mint pl. a Mortal Kombat kb. fél óránként szüntet tartok (ennyi idő alatt kb. simán végig is verem a ladder-t) és megy a TV pár percet változó képtartalommal. Amúgy meg 90%-ban mozifilmet nézek, ott meg nincs gond a fekete sávokkal sem.

    Itt szerintem inkább eleve más technológiájú (értsd: LCD) TV beszerzésén kéne gondolkodnod, mint plazmáén, vagy ha azok nem elégítenek ki a rosszabb válaszidő miatt, akkor meg kell tanulnod együtt élni a ghosting jelenségével.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Gabor970

    addikt

    válasz slick-adam #6025 üzenetére

    én biztosan nem választanék plazmát monitornak. Még konzolhoz sem. Tudom, sokan azt mondják itt, hogy de, meg kell a szünet amúgy is, stb-stb. Én BF2 óta gyakorlatilag nem játszom, de ha visszagondolok a 25 év körüli önmagamra, akkor azért ott sok 6-8 órányi nonstop játék előfordult, és nem kellene olyan monitor, ami megmondja hogy mennyit és hogyan játszak, ha egyszer nekiállok játszani.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák