Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz snoopy #36517 üzenetére

    Tudtommal milla alatt csak DLPs 3Ds projektorok vannak, azoknak meg csapnivaló a kontrasztarányuk, nem is beszélve arról hogy csak 720p-sek (ami sokak szerint már 50 colra se elég, akkor 300ra ? ;] ), és aki (mint én is) érzékeny a tárcsa "szivárványeffektjére" ami 3D alatt még fokozottabban jelentkezik, azok számára egyenesen nézhetetlenek.

    500-600 ezerért már vannak jó (100 ezres dinamikus kontrasztú) 3 LCDs full HDs projektorok, de azokhoz egy jó motoros vászon még legalább 150-200 ezer (határ a csillagos ég).
    Meg helyigényük se annyi mint egy 50 colos TVnek, nézési távolság, elhelyezési távolság, stb.
    Szvsz a projektor nem a plazma ellenfele, más ligában játszanak. De persze van akinek csak a méret számít, haverom pl. a sorozatokat is fél millás epsonon nézi. ;]

    Szerintem projektor annak való aki egy egész, nagy szobát be tud rendezni neki. Olyannak nem gáz az 1 millás költség se, plusz fél milla a hangcuccra.
    Többieknek rongyrázás. De ez a magánvéleményem, amivel tutira egyedül lehetek a 3 millás autókat 20 éves futamidejű hitelre vásárlók országában :P

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz snoopy #36517 üzenetére

    Viszont a tavalyi trend alapján jövő év elejére szépen lemegy 400 eFt környékére és annyiért viszont erősen best buy lesz az 50VT30. Nem beszélve a Németországi árakról, ahol 300-350 eFt között lehet most megkapni a tavalyi 50VT20-at. Ezért nem szabad TV-t venni a megjelenéskor, ugyanis hatalmasat buksz rajta.

    Get Moded!

Aktív témák