Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz krack #22087 üzenetére

    Ne hagyd annyiban, én sem tenném!

    Menj tovább esetleg a központjukkal próbálj egyezkedni.

    Kérdezted esetleg, hogy ha fizetős lenne a trafó csere, az mennyibe kerülne? Csak kíváncsiságképp, hogy mekkora összegen megy a huzavona részükről...

  • krack

    csendes tag

    válasz krack #22087 üzenetére

    Áhhá! Na szóval azért csak felhívtam a szervizben az illetékest, és ő elmesélte: nem mérték a zajt, nincs rá specifikáció, (ezt erősen kétlem!, nem mérhető?) csak meghallgatták többen, a Panasonic Hungáriás főnök is, és nem találták zajosabbnak a többinél, tehát ő is kimondta, ez teljesen szubjektív, nincs rá műszer.

    Rákérdeztem, valami megoldás lehet-é erre, válasz: fogyasztóvédelemhez fordulhatok, de ők sem tudnak mást, elmondtam: én VALÓDI megoldásra, javításra stb. gondoltam, szigetelésről hallottam akármi, erre ő: teljesen mindegy mit írnak a neten, ez egy bonyolult dolog...Nem akartam mondani, nem a neten írják, hanem az ő egyik kollegája a központban mesélt erről, anyagfáradásról stb. Elmondta, a tápegység egyben van, nem javítható, csak cserélhető, 80k körül van, a központ dönthet a cseréről. Garancián kívüli megoldásra is rákérdeztem, válasz: megrendelhet nekem egyet, semmi nem garantálja, hogy halkabb, vagy hangosabb lesz, nincs a mérésére specifikáció.
    Összefoglalva, ha valakinek üvölt a tv-jéből valami, sajna csak a Pana központ egy bizonyos emberének hallása dönti el, h az neki megfelelő-e, avagy sem, pont.

Aktív témák