Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kola99

    tag

    válasz DM-Fan #21082 üzenetére

    Köszönöm az eligazítást :)
    Akkor marad a Pana 50v20 ami a most elérhető legjobb és időtálló vétel.
    -meg hát jön ki a Gran Turismo 5 ezért is KELL :Y remélem szépen fog rajta suhanni
    : http://www.youtube.com/watch?v=-QNvpiHTDnk

  • tibor.sz

    tag

    válasz DM-Fan #21082 üzenetére

    Sziasztok!

    Bár csak most regisztráltam, már régebb óta nézegetem a hozzászólásokat és általánosságban elmondható, hogy elég sokat tanulok is belőlük. Most egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. (Azért DM-Fan hozzászólására válaszul, mert ő említette már korábban az általam figyelt TV-ket, és egyébként is hozzáértőnek tűnik.)

    Szóval tudja-e valaki, hogy mi a lényegi különbség (vagy van-e egyáltalán) a Samsung PS58B850 és PS58C6500 plazmák között? Az oké, hogy a B sorozat egy kicsivel korábbi, de még mindkét TV fent van a hivatalos Samsung oldalon, tehát még a B sem old model". De ezen kívül?

    Illetve tudja-e valaki, hogy ha a Samsung plazma típusjelében PS helyett PN szerepel, illetve a ledes TV-k típusjelében UE helyett UN szerepel, az milyen országot takar? Mi a különbség ezen TV-k között? Ilyen típusjelekkel ugyanis láttam jó áron TV.ket (pl. PN58C7000 v. UN55C8000).

    Egyébként én is egyértelműen plazmapárti és azonbelül is Panasonic fan vagyok (egy PV500-as plazmát nyúzok már évek óta legnagyobb megelégedésemre), de most szeretnék egy jóval nagyobb képernyős TV-t, viszont a hely kialakítása miatt csak slim készülék jöhet szóba, így kizárásos alapon maradt a Samsung (na persze ott a Pana 54Z11 is, de az sajna árban is már más kategória).

    Természetesen szívesen vennék bármi egyéb infót is a Samsung slim plazmákról. A korábbi hozzászólásokat már elolvastam, és azért nem lehetnek ezek sem rossz TV-k.

    Előre is köszi

Aktív témák