Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz #48967168 #13107 üzenetére

    Így van, a Panasonic is ígérte, hogy a támogatott formátumok körét folyamatosan bővíteni fogja, de nem lennék meglepve, ha hamarosan napvilágot látna egy törés a Pana firmware-eihez is, ahogy a Samsung TV-ivel is megesett ez vagy 2 hónapja. :U

    Get Moded!

  • minas

    aktív tag

    válasz #48967168 #13107 üzenetére

    Nem tudom jelen pillanatban, hogy mi értelme van a fotónézegetésen kívül az sd kártyafoglalatnak. Ugyebár elvileg lejátszhatók róla a már - kezelésiben szereplő - említett formátumú videók, filmek.
    Ehhez nyilvánvalóan különböző formátumú videókat lehetne/kellene (a neten töménytelen mennyiségben fellelhető konvertálókkal) a tv által igényelt szükségesre konvertálni. Pl. avi, mpeg, mp4 stb. forrásfájlból. Elvileg. Nekem eddig nem sikerült mpeg2 sem lejátszani, pedig elvileg ezt vinnie kellene a kézikönyv szerint. Talán csak meg kellene találni a helyes, lejátszható formátumot. Szóval nem egészen értem, hogy elvileg lehet, de mégsem???

    Berbó: bár nem tőlem kérdezted, nekem is nagyon tetszett az 50B530-as képe (az 50C530-asé meg pláne), de éppenígy az 50S10-esé is. Viszont talán érdemes elgondolkodni, hogy megér-e neked mondjuk 30 ezer többletért plusz 3 év garancia. Nekem megérne.

    [ Szerkesztve ]

  • minas

    aktív tag

    válasz #48967168 #13107 üzenetére

    Ha szerencsénk van, lesz megoldás az sd-ről, usb-ről való filmlejátszásra.
    Eddigi olvasatom szerint:
    A kártyát, usb drájvot a panasonic formátumára kell formázni (nem jó a windowsos formázás) Ezzel.
    Ezen kívül még kell EZ a program. ITT van külön alkalmazási leírás.

    Én csak ott akadok el, hogy az eredeti filmet a programban megnyitni lehet, de megjeleníteni nem. Valószínüleg valami kodekhiány lesz. Egyébként kifejezetten Pana Viera tv által használt sdhc-re is lehet konvertálni különböző fájlokat. Angolul tudók előnyben.

    Ha valaki elbogarászik vele és előbb sikerrel jár, jó lenne itt közzétenni, valószínüleg sokakat érdekelne. Mindegyik progi ingyenes, a konvertálósnál lehet dotálni a fejlesztőt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák