Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formula01

    aktív tag

    válasz Bencus88 #83179 üzenetére

    Mondjuk én pont ez a típus vagyok, de én nem érzem ezt ilyen extrémnek. 825 gigából 667 giga a felhasználható, ami igazából mivel fenntart a gép "egyéb" címszóval elég sok extra helyet a telepített játékoknak, ténylegesen csak valamivel több mint 500 giga.

    Egy Gran Turismo Több mint 100 Gb, egy NBA 2k22 közel 100 GB, egy battlefield is lesz közel 100 GB, R6S 50 GB, ez 350 GB nettó hely + egyéb, amit abszolút nem szándékozok letörölni, mert totál változó, hogy épp mihez van hangulatom. Ezután még marad kb. 150-200 giga hely Single játékoknak, amikből mondjuk jelenleg 1 sztori alapú, 1 meg most pl a Demon's Souls, amivel szintén hangulatfüggő, mikor van kedvem agyvérzést kapni, meg van 1-2 amit nem törölhetek le, pl. Sackboy, mert barátnőm van rákattanva, és ezzel szoktunk játszani coopban. Ez most így felsorolva pl. 7 játék, szinte mindegyik jelentősen különbözik a másiktól, és totál megférnek egymás mellett, viszont ezzel kb. ki is használtam a jelenlegi háttértár méretét.

    Jelenleg így még elégséges nekem ez a hely, főleg az aktuális SSD árak mellett, de szinte biztos vagyok benne, hogy a kényelmem érdekében, ha már lesz igazi választék a jövő év folyamán elkerülhetetlen, hogy bővítsek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák