Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Imilenni #7628 üzenetére

    Hat, ps4 pro, psvr, xox mind kapott. Mindegyik ugy, hogy a konzol ara ugyanannyi volt, csak eppen adtak melle cuccot szarasig.
    ps4 pro-hoz valami iszonyatosan brutal csomagok voltak anno, olyanok, hogy konzol arban kaptal konzolt, meg egy extra kontrollert, meg 2-3 jatekot, meg egy ev ps+ elofizut, vagy controller tolto stand-et, vagy vertical stand-et, vagy akarmi, volt vagy 40 fajta csomag, gyakorlatilag mindenfele elkepzelheto variacioban.

    Amire anno En csaptam le, az ugy volt, hogy konzol alapar + 4 jatek + extra kontroller + fel ev ps+. Amire haver csapott le, az ugy volt, hogy konzol ar +10%, 5 jatek, extra controller, 12 ho ps+, charging station.

    A karacsonyi akciok mar joval gyengebbek voltak, aztan karacsony utan beallt a dolog normalisra, onnantol gyakorlatilag kovetkezo novemberig konzol+1 jatek csomagok mentek.

    Valami ilyesmire szamitok most is.
    Teszem hozza, ezek az angol BF akciok voltak, nem tudom, Magyarorszagon mi volt.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák