Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz TXT #54834 üzenetére

    Hát, kicsomagolod, vársz vele egy-két órát, ha hideg volt. Majd berakod a helyére, radugid a tv egyik hdmi portjára, adsz neki áramot és bekapcsolod. :)
    Ahogy itt olvasom a srácokat, nem feltétlen kell a játékok átpakolásával vesződni, mert gyorsabb a letöltés, mint a régi gépeken. Ha van plus, akkor a mentések is megvannak.

    **********

  • ballazsozso

    csendes tag

    válasz TXT #54834 üzenetére

    A sony által leggyorsabbnak titulált módszer (én is így csináltam): mindkét gépet kábellel kötöd netre, mindkét gépet bekapcsolod. Elkezded a PS5 első indítását, olyankor ugye automatikusan jönnek be a dolgok, képernyőbeállítás, fiókba bejelentkezés stb., és ugyanúgy automatikusan be fog jönni a PS4-ről másolás. Rámész, hogy igen, szeretnéd, utána PS4-en le kell okézni, tehát át kell rá váltani a képernyődet, de ezt is jelezni fogja. Ki kell majd választani, hogy mit szeretnél áthozni (mert ugye ha 1TB-s PS4-ed van akkor nem fog minden átférni :D )
    Ha ez megvan, akkor elindítod és csinálja magának. A kiválasztást már ismét a PS5 kijelzőn fogod csinálni, és jelezni fogja, hogy a PS5 tárhelyéből mennyit használsz fel.

    Tipp: olyan játékot ne húzz át aminek van ps5-ös verziója külön (pl control) mert a ps5 verziót külön tölti le - én ebbe belenéztem és le kellett törölnöm a ps4 verziót, majd letölteni a ps5-öset.

    Másik tipp: majd ne ijedj meg (én megtettem, feleslegesen :D) , nekem a ps5 azt írta kb 20 perc után, hogy készen van a másolás, majd a storage-ben azt láttam, hogy a tárhelyem 90%-át az "other data" mappa foglalja le, amit nem lehet megnyitni, hogy mi van benne. Na ezek a PS4 játékaid, és ha átváltasz a ps4 képernyőre ott még azt fogja jelezni, hogy másol. És ezután folyamatosan "ürülni" fog az other data mappád, és szépen egyesével megjelennek majd a ps5 screenen a másolt játékaid.

Új hozzászólás Aktív témák