Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz hombre[EU] #25462 üzenetére

    Általánosítás. Ez a terelés melegágya. A notik 95%-a olyan, amit leírsz, én nem azokról beszélek, hanem az asztali cuccokból épített notikról.
    Apu vagy cpu+vga, mindegy, mivel egy hűtőrendszerről beszélünk mindkét esetben. Mellesleg mennyit is eszik a PS5? Adnak hozzá egy 350W-os tápot, ami jó esetben 85%-os hatékonysággal dolgozik (az ennél jobbak sokkal drágábbak, biztos, hogy nem olyat ad hozzá a Sony), az nincs 300W, amit biztosan sose használ ki a teljes gép, mert ennyire egy gyártó se centizi ki a tápjait és nem "konstans nyélen" megy az apu sem, meg egy PC / laptop sem játék közben, ez mindig terhelésfüggő, egy játék sem hajt minden alkatrészt "konstans nyélen"). Az én laposom 420W-os táppal megy, ha egy 2080-ast raknék bele, akkor már kellene neki az 510W-os egység, hogy teljes gázzal tudjon menni, a 2070-es mellett sem tud rendesen meghajtani egy 9900K procit ennyi táppal, power limitbe nyal a masina (raktam bele, tudom, miről beszélek).

    #25460 Moby: Tuf, rog, scar, ezek ilyen hulladékok sajnos, de egyes Zephirus modellek is ilyenre sikerültek. :(

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák