Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz ldave #255356 üzenetére

    Szerintem az zavaró, hogy régebben azért vettél egy platformot, mert az arra megjelenő játékok csak ott voltak elérhetők. Ez borult odaát is, amióta egyből jönnek PC-re, most meg lassan itt is.
    Egyszerűen megvolt a varázsa, hogy van egy xy konzolom és én ezzel az xy játékkal tudok játszani.
    Így kb a pc-s wareznak adnak egy lökést ismét, hogy vegyél egy 2-3k-s vga-t 6-7 évre, mindent megkapsz két három hét múlva, a konzolosok meg fizessék az árát meg várjanak 1-2 évet akciókra (én pl 7e fölött nem adok ki játékért, max bundle csomagért és főként a digitálisat preferálom)...

    [ Szerkesztve ]

    .

  • .LnB

    titán

    válasz ldave #255356 üzenetére

    Én például tökre örülök, hogy a Death Stranding kijött PC-re is. Legalább ők is átélhetik. Megjelenés napján kívántam a PC-seknek jó játékot. :)
    Na de a HZD... szegények... ;] (viccelek, nem kell senkinek rárepülnie! ;) )

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • NyMRooD

    őstag

    válasz ldave #255356 üzenetére

    Röviden: egyetértek :)
    Hosszabban: Három úton jöttek eddig PS ex címek PC-re:
    1. A fejlesztő csapat előre mondta: No Man's sky és Death Stranding
    2. Lejárt a szerződés a fejlesztő csapattal / Ideiglenesen volt ex: Detroit, Heavy Rain, Crash, etc.
    3. First-party cím volt és kiadták, csak a HZD ilyen.

    Ebből csak a 3. ami 100%-ig a Sony-n múlt, szóval a PC portok a Sony-nak nem szokása, a HZD-nél nem szóltak mert nem tudták előre (gondolom ha nem azt az engine-t választja Kojima akkor nem került volna kiadásra), a Detroit és Heavy Rain esetében nem tudhatták előre (ott gondolom benne volt a hosszabbítás), NMS és DS esetében meg szóltak, egyedül a Crash volt ahol sokáig titkolták, de ott gondolom az Activision is várta a számokat.

    Szóval nyilván amivel nem terveznek előre, arról nem is szólhatnak, de amit beterveznek, arról azért illene (főleg, hogy az ideiglenes exkluzív címek általában egy éven belül kijönnek más platformra is), ha azt nem is befolyásolja, hogy melyik platformot választod, azt befolyásolhatja, hogy hová veszed meg (feltéve ha több lehetőséged van).

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák