Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Hát srácok, most már 90%-ban igazat adok azoknak akik azt írták a HZD-ról hogy unalmas egy idő után meg nem igazán jön be. Hát én beleraktam vagy 50 órát, kb a térkép 60%-a van felfedezve, de minden!! Mindent bejártam, azt terveztem hogy a sok szöveges doku kivételével mindent maxolok. A mai nappal azt hiszem leteszek a dologról, nem tudom hányadjára csinálom ugyanazt, belefásultam, ma délelőtt szinte végig morogtam, szidtam a játékot. Ráadásul épp porszívó üzemmódot játszott a drágám, az egyik tábortűznél nyomtam egy quicksave-et, majd a manual save-nél nyomott egy gép kikapcsot, aztán semmire sem reagált. Fél óra múlva visszamentem, szépen bekapcsolt, sztem csak túlmelegedett. Abban a pillanatban uninstall. :D
    Elnézést mindenkitől, akinek bejön, de ez nem nekem való hosszútávon.
    Feltettem a most kapott cod-ot, végre megkönnyebbülve játszottam semmi megkötés meg cél, ilyesmi. Semmi unalmas farmolás. Fél óra után már elég jól megy a célzás, az első 10 percben valami nagyon nem tetszett a játékkal, és rájöttem mi az, a csilli-villi amcsi fegyókon a kicsi scope. Felvettem egy mezei AK-t, imádtam mindig is az iron sight-ot és hullottak is mint a legyek, a kövi pihenőmben kipróbálom a multit és elkezdem végre a TLOU-t :) :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák