Hirdetés

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Hát nem tudom mit mondjak erre a GT-re.
    Beletettem most olyan 3 órát, keresem a szavakat, mit is tudnék mondani, de talán a legjobb szó az unalmas. Lehet velem van a baj, lehet hogy ez később jobb lesz, de nem találok kihívást magamnak. A Carrier mód kuka, autósiskolázni biztos nem kontrollerrel fogok, a bajnokság része érdekes lehet, de az AI olyan buta mint a segg, az online mód meg hááááát.... érdekes. normális az, hogy nem látok lobbykat amikben 3 vagy négy embernél több van? És a legtöbb az vagy Just for Fun, vagy ökörködünk a Nürburgring közepén. Na jó, kifogtam egyet, de ott is az volt. hogy a GT-R-em volt kvázi a leggyengébb mert rajtam kívül csak prototípusok vagy GT autók voltak. Ritka az hogy egy autós játék 3 óra után sem fog meg, de itt ez a helyzet :(

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák