Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz oriic #122120 üzenetére

    Hát én sajnálom azért. De valljuk be erre a sorozatra már az ME3 óta rájár a rúd. Egyébként ebben a Pathfinder vonalban bőven lenne potenciál. Akár még egy nagyobb valamit is kihozhattak volna mint a Sheperd érából. Nem tudnám őszintén azt mondani, hogy nem szerettem az Andromédát...

    Nagyon ritkán mondom egy játékra azt, hogy rossz. Azért ezzel valakik keményen dolgoztak és biztos vagyok benne, hogy akik ezt csinálták megtudták volna csinálni ezt GOTY-ra is ha van elég idő / pénz. Naughty dog is azért képes ilyenekre mert a Sony szabad kezet ad nekik meg elegendő kreditet.

    De azzal tisztában kellett lennie a kiadónak, hogy az ME frencsájzzal szemben baromi magasak lesznek az elvárások és ha félkész játékot adnak ki azzal felégetik a nádast.

    Ezért haragszom pl. az Ubisfoft-ra. Ők szinte minden játékukkal eljátsszák ezt. Kiadnak egy félkész valamit...amit hónapokon keresztül patch-elnek...majd mikor már mindenki lemond róla...akkor előállnak egy folytatással és kezdődik elölről az egész.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák