Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • string12

    újonc

    válasz famokus #4276 üzenetére

    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy Braun Seies5 5040s borotvát itt:
    http://www.jofogas.hu/pest/Elado_akcios_aron_uj_Braun_5040s_villanyborotva_12927042.htm

    A bolt a Pesterzsébeti TESCO-nál van és rendes BRAUN garanciát is adnak rá, kitöltve a magyar nyelvű adatlapot a dobozban, plusz számla.

    Ja igen az ára 29900 HUF. Megéri érte kiautózni az M5-ig, hisz olcsóbb, mint a 3-as széria a Médiában...

    Egyszer próbáltam még, de eddig a legjobb borotvám, előzőleg 8 évig használtam a régi 3-as sorozat egy darabját és ég-és föld a különbség.

  • string12

    újonc

    válasz zolikaDB #4288 üzenetére

    Sziasztok!

    A harmadik nap után a Braun Series 5 5040s kiválóan teljesít, szeretném megköszönni mindenkinek, aki megosztotta tapasztalatait, hogy ez a döntésem megszülessen.

    Ha most keres valaki borotvát, a magam 20 éves villanyos tapasztalata alapján is ez a best buy.
    Az előző hozzászólásomban ott a link, ahol vettem.

    Gyanítom, hogy aki ilyet vesz, az nem fog a Braun pénz-visszafizetési garanciájával élni, hisz jobbat nemigen talál.

    [ Szerkesztve ]

  • string12

    újonc

    válasz vlevi #4294 üzenetére

    Ezen a másik linken, amit az előző hozzászóló küldött, ugyanaz van (profibolt.hu), érdekes, hogy az 5030 az drágább, mint az 5040. Az egyik 34 990 a másik 29 990 HUF. Ha valaki most akar venni, az ezzel tényleg jól jár. Ha jól szedtem össze az infókat, annyi a különbség közöttük, hogy az 5040 az használható zuhany alatt is (jómagam kevésbé tudom elképzelni ennek gyakorlati jelentőségét) viszont kipróbáltam, tényleg nem megy a motorja, ha a töltő rajta van, csak aksiról indítható. Kérdés, hogy mekkora lesz ennek a valós élettartama, de gyanítom, hogy a régi 25 éves borotvákét (azok csak hálózatról mentek és nem is motor, hanem egy mágneses vibró volt bennük) nehezen éri majd el, viszont érzetre, minőségre, komfortra tényleg nagyságrenddel jobbak.
    Megkérdeztem a szervizeseket, hogy lehet-e akkumulátort cserélni bennük? A válasz: NEM ezek nem javíthatók, sem az elektronika, sem a motor, sem az akkumulátor nem cserélhető, a javítás módja kizárólag fődarab (komplett készülék) csere. Nem is látok rajta szétszedhető csavarkötéseket, pedig valahogy biztos összerakták. Ez két év garanciaidőig ugye jó, de utána bukó. Hmmm... modern technológia, lásd Iphone.
    Elég ciki, ha kipurcan az aksi 2 éven túl, akkor mehet a kukába a listaáron 60 ezres készülék. Ha arra kerül majd sor, biztos megpróbálom szétszedni valahogy. Próbálta már valaki?

  • string12

    újonc

    válasz Traxx #4359 üzenetére

    Köszönöm a tippeket mindenkinek, január első hetében vettem meg ajánlataitok alapján az 5040-es BRAUN borotvát. Azóta minden reggel használom és meglepő módon most kellett harmadszor rádugnom a töltőre, ez azt jelnti, hogy majdnem 20 napot bír átlagos használat mellett egy töltéssel. Nálam egy borotválkozás az kb 3 percig tart. Ez az első akkus borotvám, előtte régebbi 3-as sorozatot használtam, kb 10 évig. Sokkal de sokkal minőségibb érzés mind fogásra, mind teljesítményre. Remélem sokáig tart majd. Javaslom a vételét mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák