Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsu

    addikt

    válasz drnet #10896 üzenetére

    A legdrágábbak az ajánlottak (Philips, Braun és Panasonic aktuális vezető termékei), de a tapasztalatokat olvasva sokan csalódnak azokban is. Itt a fórumon senkinek nincs a jelenlegi legdrágábbakból.

    Alapszabály, hogy a fóliás (Braun és Panasonic) inkább az érzékenyebb bőrhöz illik, mint a körkéses (Philips), de a tapasztalatok ezt is cáfolják...
    Sokak szerint a legújabb termékek rosszabbak, mint mondjuk az 5 évvel ezelőttiek.
    (Én a vegyes visszajelzések miatt végül nem veszek.)

    Ha próbálkozni akarsz és van pénzed, itt a borotvád (én a helyedben ezt venném):
    ES-LV9Q
    Maximum visszaküldöd, ha nem jött be. :))

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

  • Dhampir

    félisten

    válasz drnet #10896 üzenetére

    Most én is pengéssel jó alaposan kehúztam, utána timsózás, majd Babylove ultra sensitive testápolóval bekentem. 👀

  • metron

    tag

    válasz drnet #10896 üzenetére

    Nalam ugyanez. Megoldas a hagyomanyos Double Edge borotva es rendes pamacsos hab. Es itt lehet kiserletezni a kulonbozo kremek, szappanok, pengek es borotvak kombojaval.. Ettol jobb nincs. Sima borotvalas, semmi pattanas, kirugyezes es piros bor.
    En ilyen borrel most vegigprobaltam par villany borotvat. Philipset nem, azzal anno a korkesessel nagyon rossz tapasztalatom volt.
    Braun-bol a Braun 5 mar jo volt, de a Braun 7-ig nagyjabol ugyanolyan a feje es a kozepso hosszu szor vargo resz eles. Mikroseruleseket okoz. Nagyon nem volt kellemes, de elfogadhato. A Panasonicoknak viszont zart a belso resze a fejnek, nincs az smirgli erzes. A legolcsobb Pana gyenge volt motorikusan es nem is vagott eleg kozel. Tesztek alapjan a legujabb Pana csucsborotvakat nem erdemes teljesitmeny alapjan megvenni, eleg a 2.-ik generacio. Ergo igy lett egy Panasonic es-LV65. Hibatlan, tenyleg nagyon jo. Semmi irritacio. De aztan Amazon beakciozta az LV-95-ot (ua. mint LV65, csak van hozza tisztitoallomas es tolt rola). Szal igy lett LV95.
    A nagyon borrel paruzamosan novo hajszalakat nehezen szedi le viszont. De ez problemas volt a Braun 5-el is.
    Tesztek alapjan Braun 9 lenne a tutti erzekeny borre es minden szortipusra, de az eleg draga..
    Az LV95 nagyon jo, de azert nem olyan mint egy DE borotva eredmenye. Viszont csak 2 perc, nem 15 es nem vagom szet a fejem ha sietek..
    Az LV95 tisztitoallomasa szerintem jobb mint a Braune. Nyitott a "patron", azt teszel bele amit akarsz. Persze van hozza sajat folyadek.. De igazabol a Panakat konnyu tisztitani, nem is nagyon kell a tisztitoallomas. Braun kulso foliaja eleg zart belulrol. Nehezebb tisztitani.

    [ Szerkesztve ]

  • #86564352

    törölt tag

    válasz drnet #10896 üzenetére

    Régi Gillette Sensor Excel esetleg? Az nem öt pengés csoda, csak kettő. Elektromosból talán Braun, Panasonic ezek rezgőkésesek. Pana tartozékot itthon nehezebb beszerezni, leépítették a támogatást állítólag. Felső kategóriából a Philips körkéses is jó, nem írtál keretet mennyit szánsz rá. Én bejártam a Gillette - Double Edge - Braun 5 utat. Eddig ez a legjobb, nem csatatér az arcom, nyakam. Ha szétnézel a gyártók honlapjain látod már olyat is árulnak amit habbal, géllel is lehet használni. Eredményben egy elektromos biztos nem lesz olyan sima mint egy penge oda-vissza húzva, viszont ha 90%-ot hoz irritáció és vágások nélkül az jó üzlet. Vannak különböző Pre-shave arcszeszek is, amelyek segítenek, az elektromos borotvák általában a nyakon küzdenek.

    (#10899) metron DE borotvát gyakorolni kell, a kolléga írta így is megvágja magát. Nekem is volt szép Edwin Jagger borotvám jó pengével, nem tudtam megszokni és időigényes volt, reggel félálomban óvatoskodni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák