Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viraga

    tag

    És akkor jöjjön a kérdés: azok a braunok, amelyek vízállók, használhatók nedves/habos borotválkozásra? Külön kiemelve csak a Panasonicnál láttam ezt (és a CoolSkin Philipseknél, de azok sztem irreálisan drágák kishazánkban, na meg körkésesek, és nekem talán jobb lenne a rezgőfejes). Jelenleg egy egyszerű braunom van, 1db sima szitája van. Ez az első borotvám, sosenemis szerettem. Anno, mikor megkaptam (kb 6-7 éve, (15-16 éves voltam), még nem volt sok dolga, de azóta változott a helyzet, és férfias szőr borítja arcom. Új korában sem vágott jól. A fólia nehezen kapta el a szőrszálakat, amik az én arcomon szeretnek a bőrhöz lapulni, illetve borotválkozás után 2-3 nappal benőni (főleg a nyakamon) :S :S. Csalódtam a márkában, és az olcsóbb coolskin philips felé kacsintgattam, de annyira kevés véleményt olvastam róla, hogy nem merek olyat venni. És drága is. A nedves borotválkozást nem csak azért szeretném kipróbálni, mert azt írta 1-2 ember, h ez irritál a legkevésbé, hanem azért is, mert nyáron ha meleg van, száraz bőrt egyszerűen nem tudok produkálni, mert ébredéskor már folyik rólam a víz (koliban pl.) Ilyenkor egyszerűbb lenne habbal borotválkozni. (Pengével sajnos nem tudok, cserélhető fejest és hagyományost is próbáltam, utóbbival szeretek legjobban... de 1-2 nappal borotválkozás után vége az arcomnak. Pedig az eredmény szuper, tényleg frankóbb, mint géppel, de rengeteg apró pattanás lesz rajtam, és nagyon sok benövő szőrszál... szörnyű :( ). Ha géppel borotválkozok, az irritáció akkor is jelentős, és pattanások és benövés is van, de kisebb mértékben. Vszínű egy komolyabb braun (mindenképp 3x nyírórendszer) már sokat segítene, és kevésbé kezdené ki a bőröm, mert kevesebbet kell tologatni a képemen (legalábbis nagyon remélem!!), de érdekelne, használ-e ilyet vki nedvesen/habbal. Köszi a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák