Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz m3ss #1434 üzenetére

    Hát most nem emléxem pontosan mennyi volt, de 94 dolcsinál nem olcsóbb. Több vakut is néztem. Olyat is ami Necronak volt, annak a manual verzióját (lehet az olt 104 dolcsi).
    Nekem a DX-el jó tapasztalatom van. Nem gondolkodtam másban.

    Na látod, nekem amiket leírsz az egyelőre nem pálya :). Szobában embereket lefotózni családi vagy hasonló eseményen úgy hogy ne legyen akkora markáns árnyék a falon és hasonló problémák problémák kiküszöbölésére szerintem pont jó ez a vaku, amit vettem. Kompenzáció is van rajta, ezzel se lehet gond. Hatalmas terekben meg úgy se mennék sokra egy erősebb vakuval se.
    Neked meg ilyen gasztro- sátras fotókhoz szerintem is simán jó lesz.

    Én úgy is gondolkodok, hogy hobbi szinten ez teljesen kielégíti az igényeimet. Ha ebből élnék, vagy olyan fasza szinten lennék, akkor lehet többet áldoznék rá.
    Itt a fórumokon sokan komolyabban használnak ilyen és hasonló felszereléseket és náluk érthető, hogy nem elegendő a 35-ös kulcsszám, vagy nem megengedhető, hogy kevesebbet tudjon a speckónál egy vaku.
    Én elfogadom, elolvasom ezen véleményeket, hogy több ismerethez jussak, de nem befolyásol annyira, mert azért megvan az elképzelés és megvan hogy ezt milyen minimummal tudom elérni.
    Nekem egy SB-600 tök jó lenne, de használtan is (használt nem volt opció nálam) 40 - 50k körül van valahol...
    Nem érzem rosszul magam, hogy YN logó van rajta. Ahogy a távkioldó is YN :D. (for Nikon persze....).
    23k pénzt simán megért nekem.

Új hozzászólás Aktív témák