Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz spanyoll #79109 üzenetére

    telen en azt szoktam, hogy lemegyek a kocsihoz, beroffentem, klima=ON, minden fuvoka az ablakra, aztan ragyujtok egy cigire es levakarom korbe. mire elfogy a cigi, mar indulhatok

    jegoldospret csak akkor, ha koppra korbe van fagyva mindegyik ablak, mert ugy vettem eszre, nem tul egeszseges az ablaktorlonek

    mas:

    Anyosnak akarunk egy Omron nebulizert (inhalalot venni). Vera angol amazonon nezi, mondom, hamar amazon, nezzuk a nemeten, legalabb ot EU dugos van.

    Viszont nezem arukereson, alza, emag es mediamarkt is arulja azt a par Omron tipust, amit kineztunk. Alzaval,emaggal nincs tapasztalat, MM-el is csak szemelyes. Ti honnet rendelnetek? nemet amazonrol 1-2eFT-al olcsobb, viszont ott van kb 10EUR szallitas. En MM-tol rendelnem szivem szerint, annak megiscsak van Gyorben uzlete, ha valami nem lenne OK (bar van tobb Omron cuccunk, hibatlanul megy mind evek ota)

    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák