Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz #40935168 #5833 üzenetére

    Mária borogass :DDD 25 éve egyik haverunk így táncolt DM Klub EBM szekcióban mi meg oltottuk, hogy jó ez az electro-charleston :D

    Közben olvasom itt a miért nincs legujabb droid a telomra nyüszögést és nem értem mi a gond, én elvagyok a 4.0.4-gyel is :))

    A Zéé : Az a gond, hogy normális billentyűzettel csak fapados telók vannak, meg olyan ez az okosteló dolog mint amikor bejött a VHS, nem tudod kikerülni, mert nincs más, max azt választhatod meg mennyire terel korlátok közé az adott rendszer. Amúgy szvsz nincs gond a droiddal se, az a kérdés milyen minőségű a HW alatta és mennyire lett a rendszer arra optimalizálva. Sutögetésnél ki kell hirdetni, hogy aki telót baxtat az minden alkalommal letol egy felest, hamarosan nem fogja eltalálni a virtuális bill-t :D

    Real_Necro : Reggelente én a metrón Ph-t olvasok, ésa msn viszont kimaradt. végre veszek egy utazáshoz való fülest zene is lesz, de csak szolidan. FB/Blog/stb olvasásról meg mindig az a duma jut eszembe, hogy '' Szia, mi történt veled, a legutóbbi postod óta? '' :DDD
    mIRC jó kis plugin - ekkel rulez meg persze a botok, régi szép idők amikor a '90-es években megfektettük a cég tűzfalát amin nem volt tiltva az adott port... addig ;]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák