Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz HEMP #205 üzenetére

    Bemész a Raiffeisen bankba csináltatsz, egy dombornyomott kártyát, megadod a számát az oldalon és ennyi.:) A kártya számlavezetési díjja 290ft/hó, egyébként nincs semmiféle egyéb kötelezettséged, első 3 pénzfelvétel ingyenes. A legtöbb netes pókeres ezt a megoldást használja, jaa, és Visa kártyát csináltass, mert Mastercardra nem mindeggyik utal vissza pénzt.

    [Szerkesztve]

  • #16741888

    törölt tag

    válasz HEMP #208 üzenetére

    Én nem félek, attól is lehetne félni hogy tönkremegy az oldal, remélem nem fog, Pacificen kezdtem 20dollárral, most van 80, de voltam 130ba is, csak 1 óra alatt buktam 60dollárt, eggyik a fent említett volt, a másik meg sorra, és az embernek riverre jött a full, úgy hogy flopra 1párja volt, NO COMMENT, ez a kettő 85dolláros kassza volt belegondolok dupla ennyi pénzem lenne:(, és hát visszevettett a tempóban, a 10cent no limites asztalon tolom megint, ha 100fölé jutok megint akkor, kiveszem a pénzem és átrakom a partypokerre, egy akkora oldal nem engedheti meg magának hogy megkárosítsák bármilyen módon a usert mert az egyenlő a halállal nekik.
    Az ominózus sornál az az érdekes hogy mintha valami felsőbb energia akarta volna így, flopra top párom volt jumbóval,. ember emelt 3dollárt, mondom sicher nagy párja van, leszarom inkább dobom, 1:5,06hoz hogy jön nekem a sor, nem adom meg, én hülye marha meg a callra klicckeltem, soha nem történt még velem ilyen, mondom mindegy hülye pumpi fizess akkor 3dollárt, turnre, richtig jött a sor, ember emel 8dollárt, én vissza 10 kis gondolkodás után adja, erre riverre jött neki a 3. 9es maradt még 8dollárja, all in, én meg adom gondolkodtam rajta sokat hogy hol hibáztam,/ott hogy adtam a 3dollárt tudom/ de utána hiba volt e ezt nem tudom:F, sorra visszahívni biztos nem volt az, a végén meg már annyi pénzem volt a potba, hogy mindegy volt.[link]

    Jaa, igen, és akkor a flösshúzóról, meg a straightflösshúzóról nem is beszéltem, eggyértelműen igazolva van a turn utáni visszhívás, 80%volt hogy én nyerek kb, vagy még több. 1:2 vs, 1:10:( Bad beat
    jóvan aggabagytam biztos senki nem kiváncsi erre.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák