Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    válasz Pulsar #1795 üzenetére

    Nem lehet, hogy csak 100 az utolsó érték? 100 fok is már sok, mert már forr a víz és onnantól kezdve hogy 110 vagy 120 már mindegy is. :D Én legalábbis így értelmezem és így jön ki, hogy a mért értékkel megegyezik.

    Láttam talán a "Milyen autót vegyek" topikban, hogy volt szó a sebességkorlátról pályán avagy mennyitől büntetnek. 152 jött ki nekik amikor már küldik a 30 ezres csekket. Úgy tudom, hogy +15 hm/h a ráhagyás, ezen felül még valami %-os plusz ráhagyás van? Így 150-es tempomat beállítással számoltak. :DDD Na és vajon ez az óra szerinti érték vagy a GPS által mért? Ugye itt is van kb 8 km/h különbség. :K

    Mi 1m alatt néztünk autót és így is lemondtunk a külföldi behozatalról még ismerős hiányában is, még ha ingyen is hozná be. Felmentek a kinti árak, mert a románok mindent felvásárolnak. Szerintem kint sem sokkal jobb a kínálat, inkább több. A jót ott is hamar elviszik. Egy Toledót egyből találtam a kinti keresgélés elején, 2 napra rá már fent sem volt, pedig az mindenkinek nagyon tetszett, extrás volt, szép sötétszürke stb. Azóta se dobott ki a kereső hasonlót találatokat, csak más típusból esetleg. Ami euro 4 vagy alatti arra már sok az átírás tudtommal, ilyen 200.000, de mi 300-ba számoltuk inkább összességében. Nem beszélve az időről, energiáról, pénzről amit erre kell áldozni, hogy kimenj/behozasd főleg ha mégsem felel meg a kiszemelt. Pedig mondom, nekünk ismerős hozta volna be aki ezzel foglalkozik. De ez csak a mi tapasztalatunk. Érdemes lehet autóvadászon beállítani a keresést és úgy várni, nézelődni, csak úgy lehet kifogni a jót.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák