Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Üdv,

    Kb. egy hete kezdtem a játékot, egy shadow-t indítottam ezzel a buildel: Fakener (budget fake Mjölner) build
    Most vagyok level 55-n, act 1 merciless elején.
    Sikerült venni egy 4 linkes Voll's Protectort, egy pár chaosért, azonban igen csak el kéne egy 5 linkes mert így nem tudok life leech gemet használni. Azok azonban ilyen 1,5 ex-tól indulnak, és nem ugy már nem is olyan budget build. (+ a 4 linkes Rat's Nestről, a Lightning leeches Doryani's belt se olcsó egy ilyen kezdőnek mint én.)
    Hogyan lehetne a life leachet megoldani a legjobban? Esett egy legend pajzs amin van 3% phys life leech ami kb. pont arra elég hogy a cyclonnal kiosztott pysh seb visszaszedi azt amit a blood magic lezabál. Most kénytelen vagyok szinte csak a flaskákra hagyatkozni, van egy hallowed ami egy ilyen általános life regent ad, + egy instant hallowed, néha becsuszik egy-két halál, de alapvetően nem vészes.
    Viszont így a vaal pactot ki sem mertem rakni, egyrészt mivel szinte nincs life leechem másrészt, az elvenné a flaskák life regenjét is? Vagy ez hogy is működik pontosan és miért is jó?
    Resekkel nagyon rosszul állok itt mercilessen, de azért mert jórészt lvl40-es gear van még rajtam.
    Skillfának a teljes közép és jobb oldala kész (kivéve vaal pact) és haladok balra. Ha oda értem milyen sorrenben érdemes őket kirakni? Disemboweling, Celestial Punishment, Overcharge, Amplify? Az Elemental Equilibriumért mikor érdemes elmenni? Plusz a bal oldali nagy life gyűrűnek én csak a bal oldalát raktam ki, megéri az a sok kicsi 5%-ost is? Most van 2000 hp kb.
    Sorry a sok kérdésért meg a wall textért, majd biztos jövök még. :)

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

  • xavix13

    senior tag

    válasz xavix13 #4440 üzenetére

    Erre valaki? :)

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

  • xavix13

    senior tag

    válasz Ramos_ #4449 üzenetére

    Nem tudom mért ezt választottam, láttam egy videót és megtetszett hogy olyan op és villog meg minden. :D
    Én pl. hearthstone-ban is úgy voltam hogy a warlock nagy giantes paklija tetszett meg amikor kezdtem a játékot, azóta is az a kedvencem. :)

    Vaal Pactot egyelőre kihagyom majd ha a refi lesz a probléma akkor felszedem.
    Gyűjtök akkor egy 5 linkes chestre, kelleni fog az a life leech. Doryani's belt-ből a lightning leeches sajna 1,5-2x annyiba kerül mint a cold vagy fire, gondolom a build népszerűsége miatt.
    Azon is gondolkoztam hogy a mostani 4 linked socketes chestemből próbálok meg alkotni egy 5 linkeset. Nem tudom melyik érné meg. Venni ugye 1,5-2 ex körül lehet őket, annyiból talán már rá lehet faragni 5 linkelt socketet. Sőt ha mázlim van akár 6l is lehet, bár gondolom elég kis eséllyel.
    A daggerem valószínű hamarosan cserélem és majd akkor próbálok arra is leechet varázsolni.
    Szóval megérik a kis life nodeok is, csak így is olyan messze van a vége, és most 6lvl-t "csusztatni" buildet kicsit pazarlásnak tűnik. Bár írja is a build őket szóval muszáj lesz felszedni. + Gondolkodom még a jobb oldali Survivalist-en ami + 14% all res, viszont megint 3 elpazarolt lvl és még csak a build se írja. Aztán ha van elég res gearből, refundolnám.

    Amúgy az inner force az az aurákat buffolja?
    Illetve itt van ez az Elemental Equilibrium, ami ha jól gondolom a váltakozo Power és Endurance Chargeok sebzését növeli. Ma beszereztem a CWDT+EC+IC+RM kombót úgyhogy elvileg most már 2 féle chargeom is van. Viszont gyakorlatban nagyon-nagyon kevés endurance chargeot kapok. Míg a Power charge szinte mindig a maxon van addig edurance-ot alig kapok. Ez normális? Kb. 10-ből 9x robbantok Lightningot a PC-k miatt és csak 1x fire-t az IC-k után. Az EE-t meg csak akkor érné felszedni ha ez az arány kb. fele-fele, nem?
    Na ez már megint egy szép kis wall text lett. :D Ja, és köszi a választ. :R

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

  • xavix13

    senior tag

    válasz Nordic #6147 üzenetére

    Hallóka!

    Nemrég újra elkezdtem a gamet, és a régi tiszavirág életű karik után végre sikerült felhúzni egy értelmes karit, egy 82-es Freeze Pulser Shadow-t, a builded alapján.
    Egy-két kérdésem lenne. Ha sc-n játszom a karit mit változtatnál a builden, lehet-e valahol egy kicsit softcoreosítani? Szíved szerint a glacial cascade helyett mit használnál 4l-be a cwdt setupba? Én már egy jó pár szintje egy frost wall tettem be, egész hasznos tud lenni. A fp átpiercel rajta, átlehet rajta flamedashelni, whirling bladeselni, viszont a mobokat és projectileaikat egész jól felfogja ha para van. T5-6 mapokat nyugisan tudok tolni, de letoltam már egy két t8-at is.
    Van amúgy valami uniqe item ami sokat dobna a builden? Ja és a single target dps növelésére vmi tipp? Ha komolyabb boss van akkor kiszoktam kapni addig a gmp-t egy hypothermiára, esetleg ha 6l-em lenne amibe alapból bent van, talán slower proj-ot használnék. Vagy esetleg lehetne más spellt használni ami jó singletarget dmget tol és illik a buildbe? Amúgy pedig köszi a buildért, kifejezetten tetszik a kari. :) :R

    Itt a karim. Így van 4160 hp-m 1600 es-em és cappelt resek, -12%-os chaos res ill. tooltip szerint 17k dps a fp-on városban, felaurázva meg 27k.
    A chest az most ideiglenes próbálom kiszínezni a másikat, csak addig van ez, ill. most cipő upgradet keresek.

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

  • xavix13

    senior tag

    válasz Nordic #6152 üzenetére

    Hát a void battery nem olcsó mulatság, 5ex-nél kezdődik darabja. Vaal Pact akkor is jó ha az es-t, (itt ugye a manát) töltöd life leechel?

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák