Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Drenadar #9233 üzenetére

    Szeva.En is 2 nappal ezelött ugy döntöttem, hogy leteszem a howa-t es inditok egy golemes karit.Azt ajänlom, hogy jol gondold meg meg elegge huzos egy jo karit összedobni.A build lelke ugye a 3 fajta jewel (illetve 4 de en a feheret nem hasznälom) amikre kb 740 c-t adtam ki.Szerencsere az armorom es a fejesem a howa-rol erre a karira is jo, ugyhogy arra nem kellett költenem.Ha nincs penzed akkor inkäbb mäs karit inditsäl, mert azt hallottam hogy a budget golemes buildek elegge nyögvenyelösek.Amugy az enyem elementalist ascendancy-s mf build.Elegge op, igaz csak 87es szintü vagyok, egy jewel igy meg hiänyzik meg pär passziv de a sebzes igen fasza.A tulelessel vannak inkäbb a problemäk, ez is olyasmi mint a totemes buildek, meg kell tanulni helyezkedni, nem belefutni nagy pofonokba, mert itt nincs nagy liferegen vagy atom durva leech mint pl. a howa-nal.De jo lesz erzem. :) En is kezdö vagyok a temäban de azert kerdezz nyugodtan, hätha tudok segiteni.Amugy az elementalist build akkor jo ha ci-t csinälsz, a ll (lowlife) build meg a necrohoz jo inkäbb.Nekem a golemek pl. az ascendancy miatt immunisak az elementalis sebzesre, a sok jewel miatt meg olyan liferegenjük van, hogy konkretan halhatatlanok.Egyszer leidezem öket es aztän semmi nem pusztitja el öket. :D Na jo a minotaur illetve uber atziri le tudja öket ölni, de rajtuk kivül nem igazän van olyan mob ami kepes erre.Szoval en a voksomat az elementalist mellett tennem le.

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák