Hirdetés

Aktív témák

  • panda

    tag

    2004.08.27 10:31 am

    Megint a bányában... azért jó mégis mert a jövő héten szabin leszek :D.
    Úgy néz ki, hogy elestem a jogtanácsolástól, semmi kedvem nincs hozzá, ritka sz@r de jól fizető meló. Kár volt elvégeznem az egyetemet. Inkább infóra mentem volna, igaz, hogy a matek nem az esetem. Talán majd később mégis belépek, hogy legalább legyen jogom a jogtanácsoláshoz :DDD, amit amúgy sem gyakorlok.
    Hiába, az ősök ragaszkodnak hozzá, legyen egy jogász a családban. Hogy minek?, amikor k*ra utálom a jogot. Még én fizessek egy marék dohányt! Éppen most amikor a vidkarit akarom lecserélni. Erről ennyit.
    Az elöbb cserélgettem a ribbont, megbuheráltam és csöpög a tintától, nyugodtan mehetné a rendőrségre ujlenyomatot adni, sajna nem jön le semmivel csak lekopik előbb vagy utóbb.
    Tegnap beszéltem a boss-al, remélem nem orról rám amiért szeretném néha szétrúgni a seggét. Amúgy tényleg rendes srác, neki is megvannak a jó és rossz napjai meg minden. Az egyetlen amiért kivagyok rá, hogy nem harcól eleget azért, hogy a szegény agyonhajszolt :U alkalmazottainak kiharcoljon valami fizetésemelést. Elismerem, hogy ez nem könnyű, de nincs arány a fizetések és a felelőség között.
    Arra gondoltam, hogy talán taníthatnék angolt meg még mittudomén mit, nagyon kell a lé.
    Fiatal koromban megfogadtam, hogy csak olyan melót fogok csinálni ami tetszik illetve kedvem van. Most éppen olyant végzek. Most benőtt fejjel arra gondolok, hogy félre kellene dobjam a gyerekes ábrándokat és ráhajtani a zsé-re.
    Persze igazán sok pénzt crack terítéssel lehetne keresni, de valahogy nincs kedvem néhány évet ülni szőrös cellatársak egyáltalán nem bíztató társaságában.
    Azt hiszem ez volt életem legsz@rabb nyara. Nem mentünk sehova, illetve én voltam egy hetet állatot etetni falun. Már első nap 3 nyulat engedtem ki. Viszont tanúja voltam a macskák (2 db) nem mindennapi megalázásában. Van kinnt egy süldő csirke, ami szabadon van és annyira szemtelen, hogy nem engedi a macskákat enni, hanem odamegy és ellopja a kajájukat. Egyik délután kitettem a macskák zabáját, erre a csirke odament és amikor valamelyik macska akart enni megcsípte az orrát. A kandúr az első csípés után berohant a szobába és nem jött elő késő estig, az nőstény 2x kapott csípést és a második után követte a kandúrt. Annyira röhögtem, hogy elejtettem a söröm és nem volt erőm felkelni a székből, hogy elhajtsam a csirkét. Kár, hogy nem volt nálam v.kamera, most beküldhetném az Animal Planet-re.
    Azt hiszem ideje megszakítanom a monológot. Megyek csajozni a szomszédba :P

    Our choices define us, sometimes doom...

Aktív témák