Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davids83

    csendes tag

    Szevasztok! én tavaly vettem ezt a kamerát, nem bántam meg, bár az ára már vagy 20 ropival olcsóbb.. na mond1, nekem igy is megérte, nagyon jó kis kamera!
    sokmindent tapasztaltam már, pl amit adnak hozzá szoftver, az elég butuska, szóval csak premiere-t használok, még capture-hoz is! mondjuk premiere-ben még nem jöttem rá, hogy lehetne jó feliratokat csinálni rá, de asszem erre való az After Effects.. vagy lehet beimportálni más progikat is, ha minden igaz.. majd kitapasztalom, de ha van jobb ötletetek, akkor irjatok!
    Az USB funkció nem a legjobb, ugy tudom webcam-nak ugy nem is ismeri fel a gép, bár ebben nem vagyok biztos! mivel én win2k-t használok, azt tudom, hogy az USB csak a service pack 4 vagy efelett működik.. XP-nél elvileg mennie kell! na mind1, firewire-n tökéletesen megy a webcam! (amugy a kamerán is lehet állitani az USBfunkciót, lehet ott kell a webcam-re tenni)
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet-e a gépről a szalagra rögzíteni? elvileg a leirásban az áll, hogy nem, dehát ki tudja, hátha valakinek sikerült már! :)
    Egyébként vigyázok rá, de egyszer ugy kb 20 centiről leejtettem a parkettára.. elvileg nem lett baja, bár észrevettem hogy az LCD bal alsó sarka elkezdett vibrálni.. mondjuk nem biztos hogy ettől.. csaknem! :)
    Remélem tudtam segiteni valakinek, de ha van kérdésetek, irjatok!
    David

    Ami ami, az az...

Új hozzászólás Aktív témák