Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz -conrad- #804 üzenetére

    Részben én is egyetértek, de nem értem ez miért lenne baj, s hogy a casual-barát játék miért ne lehetne egyben jó is, vagy hogy a régi motoros miért ne lehetne ma már casual. Én is inkább csak a heti adag szórakozást keresem benne, nem hiszem, hogy bármikor is helyem lesz a legjobbak között, s nagy jó indulattal is csak erős közepes vagyok a többi említett játékban is (már amelyikkel játszottam). Trackmaniaban pl. jó vagyok, ha lenne aktív közösség körülötte, egyértelmű, hogy az lenne a prioritás, mert ott tudom, hogy reális esélyem van ladder top10.000 ellenfelekkel szemben is. De mivel hogy a feltételek nem adottak és még csak alternatíva sincs rá, maradnak az olyan típusú játékok, amikkel elprüntyöghetek egy kicsit.
    Ha van rá lehetőség, hogy fejlődjek, azt persze nem utasítom vissza, de eszem ágában sincs órákat tölteni azzal, hogy mások taktikáit olvasgassam és streameket lessek. Egyrészt időm se lenne rá, másrészt jobb szeretem ha magam tapasztalom ki a játékot, mert akkor az általam hozzáadott érték tükröződik, nem pedig az, hogy X fórumon milyen összeállítást írt le valaki.
    Ui.: TF2 is ugyanez a felállás volt, ott is szinte mindig csak én hoztam medicet, nem azt a bizonyos 90%-ot képviselem. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák