Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    sziasztok!
    itt is feltenném a kérdésemet, hátha gyorsabban kapok választ (bár ahogy láttam, korábban többen is pont úgy akadtak el, ahogy én)

    szóval:
    Outlook Express 6 levélpapír kezelésével van gondom....próbáltam már mindenféle leírás alapján, de egyelőre nem sikerül összehozni egy normális kinézetű levélpapírt.
    mentés, majd alkalmazás után viszont semmi mást nem csinál, mint hogy kitörli az összes tartalmat, amit én beállítottam...csak akkor van nyoma, hogy egyáltalán csináltam valamit, ha pl beteszek egy logot....

    hamar beláttam, hogy előre megszerkesztett HTML kódot kell használni, ebben gyakorlatilag egy táblázat van és egy logó, illetve egy aláírás.

    amivel próbálkoztam már:
    - levélpapír varázsló - ekkor sikerült egy logot varázsolni a papírra, meg a margókkal is állított valamit, ami persze éles levélnél tökre nem úgy nézett ki, mint a villámnézeten mutatta...

    - létrehozott levélpapír tartalmát felülírni az előre megírt HTML kóddal, majd ezt megnyitni - eredmény: tök üres lap...

    - kizárólag a levél szerkesztő felületével létrehozott formalevél mentése levélpapírként - ekkor rinyál, hogy nem állítottam be háttérképet és így valószínűleg üresen lesz elmentve... WTF???? :W
    én vagyok béna vagy ez az outlook express tényleg ennyire semmire se való? (outlookot használtam eddig másik helyen)

    köszi a tippeket előre is :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz kraftxld #5284 üzenetére

    jogos jogos :D
    viszont sajnos ez most egy olyan szituáció, amikor is szarból kellene várat építeni... :U :DDD
    (nem én használnám a levélpapírt és ezt egyszerűbb lenne megoldani...pontosabban azt hittem, hogy egyszerűbb lesz....mint másik levelezőt beállítani emiatt)

    az dühít a legjobban, hogy több helyen is láttam, hogy működik a dolog, illetve ebben a topicban is állították páran, hogy náluk siker lett a vége.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz bugizozi #5288 üzenetére

    a kérdező szerintem leginkább személyes tapasztalatokkal rendelkezők ajánlatát várta volna.. :))

    más:
    az én problémámra visszatérve...ha nyitok egy új levelet és a forráskód szerkesztőben felülírom az ott lévőt az általam készítettel (amit nem eszik meg levélpapírként), akkor tökéletes formátumban küldi el a levelet.

    most akkor ez tényleg csak így működhet? :D

    oké, hogy régi és buta programról beszélünk....de hogy magát a HTML kódot se tudja értelmezni... (???) ...jujjj

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák