Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz MasterMark #65506 üzenetére

    Jogos.

    65501 kutga:
    Ha a Jellyfin jó belülről, talán kintről is jó lesz.
    Annyi a teendő, hogy a routered beállításaiban megkeresed a dyndns opciót, megnézed, hogy milyen szolgáltatókat támogat, kiválasztasz egy szimpatikusat (nekem a dynu jött be eddig), regelsz rá, és az ott kapott dolgokat beállítod a routerben.
    Ezzel az IP-d látszik kintről.
    A router beállításaiban be kell még állítanod a port forward résznél, hogy engedje ki a Jellyfin portját afelé a gép felé, amin van a jellyfin.

    Elvileg ez már elég is.

    A buktatók, amikkel én találkoztam;
    0.) Még a Jellyfin elött próbálkoztam sFTP/FTPs protokolokkal, de ezek esetén nem lehet beletekerni a filmbe, ha közvetlenül játszod le letöltés nélkül.
    1.) A Jellyfin AMD APU-val linux alatt több CPU-t eszik, mint a Plex, és nem mindig műxik a hardveres transzkódolás nálam.
    2.) A Jellyfin androidos alkalmazása akadva játszik le bizonyos videókat, ha nincs transzkódolás, pedig nem a sávszél kevés (bug gyanús).

    csaszi75: Igen, a Plex nagyon egyszerűen használható. Nyilván erre is költik a Pass árát.
    Viszont felhasználás kérdése: nekem megvolt a távoli elérés kb. annyi idő alatt, mint amennyi idő alatt kipucoltam a Plex-ből a sok szemetet.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák