Keresés

Hirdetés

  • Nem gyárt több LCD tévépanelt a Sharp

    ph A cég bezárja utolsó, Sakaiban található üzemét, amivel egy korszak ér véget.

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

Új hozzászólás Aktív témák

  • umfrider

    senior tag

    válasz Borisz76 #51589 üzenetére

    TP-Link TL-WR841N
    Lehet, hogy amúgy is érdemes lenne már egy komolyabb, mert elképesztően sok eszközünk van... A kábeleink tudtommal mind 5e vagy 6-osak. Kivéve, ha a gyári UTP-k (pl amit eszközökhöz adnak) nem azok, mert én sima 5-öset már nem veszek.
    Végül ott tartok, hogy beletettem a mobilnetes hálózatba a továbbítót, így működik. Az egy Huawei router, tuti Gigabit van benne, mert 8 eres az anya. Lehet, hogy marad ezen a gép, csak akkor wifi-t kell váltanom a telefonon, mielőtt bele szeretnék menni az app-ba. Mondjuk ez lehet hálás megoldás lehet, mert:

    Tegnap elromlott az 1 hónapja vásárolt TV. Lényegében nem kapcsol be.
    “Okfejtés:
    Router a TV alatt van. Vettem egy jeltovábbítót. Így azt a TV alatti konnektorba dugtam be. Kb 20-30 perc elteltével arra lettünk figyelmesek (persze ezek már utólag derültek ki, jöttünk rá), hogy magától bekapcsolt a bluetooth hangfal és a jeltovábbító bekapcsolásával egyidejűleg kezdett rossz lenni az adás, valamint kezdett megbolondulni a TV. Azóta már máshova tettem a cuccot, de a TV továbbra sem kapcsol be...”

    'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

Új hozzászólás Aktív témák