Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kissgy04

    tag

    szeretnék segítséget kérni, miután próbáltan átnézni ezt a topikot de megoldást nem találtam a problémámra.

    2 laptop adva van, próbálnám összekötni fájlmegosztás céljából, van internetelérés, router, KIS, és sehogy se megy, Windows xp prof mindkettőnél sp3-mal

    Visszamentem egy crosskábelre, hogy megnézzem működik-e úgy a dolog. Pigelem a két gépet és látják egymást. Lefuttatom az otthoni hálózat beállítás, mindkettőnél hagyom az Mshome-t, de a végeredmény zéró (KIS-t, és a windows beépített tűzfalát is lelőttem).

    Ami szerepelt a topikban, hogy \\ipcím ..., úgy látom a másik gép megosztott mappáit, de megnyitni nem engedi (nincs hozzá jogosultság), ez vica versa így van.

    Megoszott mappánál, miután kiszedtem az egyszerű fájlmegoztás elől a pipát, szerintem már mindenkinek minden jogot megadtam, de semmi.

    Jelenleg mindkét gépen rendszergazda típusú egyénnel próbálkozok és így sem enged a gép-

    A topikban korábban leírt azonos felhasználó, azonos jelszó is próbáltam, eredménye nem volt.

    És a fentebb lévő hozzászólásban lévő klasszikus beállítás van nálam is.

    Mi lehet a gond? Mit szúrok el folyamatosan? :W :W :W :W :W

Új hozzászólás Aktív témák