Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    Sziasztok. Szeretnék kérni egy ki segítséget. Adott egy router, switch, Nas, médialejátszó. Így vannak elhelyezve:

    Nappaliban van a router, erre csatlakoztatva lanon egy TV, asztali BD lejátszó, Nas, negyedik portból egy cat5e kábel megy a switchbe ami helyileg a hálóban van. Ehhez csatlakoztatva a Dune, egy másik TV és egy PS4. Biztos van valami megoldás, hogy ebben az esetben is legyen gigabites belső hálózatom.
    Semmit nem számít belső hálózat szempontjából a szolgáltatótól kapott sávszélesség, jól sejtem?

    Amennyiben rákötöm a switchre a laptopot, ha jól tudom windowson belül van lehetőség arra, hogy gogabites vagy sem a belső hálózatom. Jól tudom? Laptopban gigabites hálózati kártya van.

    Probléma az, hogy a hálóban lévő dunével próbálom lejátszani a 4K filmeket, amikor a bitsebesség 100 Mbit/s körül van akkor gond. Megnéztem az olvasási sebességet a 4K film esetében: 11 MB/s. Dune és a switch cat5e kábellal vannak összecsatlakoztatva. Mit javasoltok, nem tudom átrendezni az eszkőzeimet. Más kábel esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák