Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz pitman #110 üzenetére

    Nem szeretnék más tollával ékeskedni így a forrás: Fototipp

    A lényege, hogy apró. :D A másik, hogy megadott időközönként, ami nem lehet több 19 percnél elxponálja (de szép szó) a gépet.

    Röviden, egy diacból, egy kondenzátorból és egy PIC mikrovezérlőből áll. A linkelt honlapon van részletes leírás, kapcsolási rajz, NYÁK rajz, és a PIC-be töltendő programkódok. Mivel magam nem vagyok programozó és nincs PIC feltöltőm, ezért innen fórumról And fórumtárs segített nekem a programozásban. :R Köszönöm a segítségét.
    A NYÁK lapot én nem marattam, hanem Dremmellel kimartam, mondjuk ez meg is látszik rajta, bár nem érdekel, mert nem látszik, cserébe hibátlanul működik. :DDD Szóval a programozás után már csak egy nagyító és kézügyesség kell.

    A működése. A behelyezés után exponál a gép (1-2-t), ezzel feltölti a kondid. Majd exponálunk mi magunk, kis(választott) idő múlve mégegyszer. Majd ezt a választott idejű exponálási időközt ismétli maga a szerkezet. Ha eleget fotóztunk, az expógomb félig történő lenyomásával megszakíthatjuk az exponálási sorozatot.

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák