Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferenc999

    tag

    Sikerült találnom 1 '' szeretem az OPT-t'' topicot :D

    Gondoltam életet lehelek bele, úgyis van 1-2 gondom. Nem oldódik meg ugyan, de hátha aki számlát nyitni tervez, az elretten ennek kapcsán. Vagy ahogy én is tettem bankot vált , mert ezek cellák.

    Az első legnagyobb gond a sorakozás, mert az ühyintézők pisztolyt vernek egész nap, úgy hogy nincs ügyfél előttük. Erre ugye a tapasztalt ügyfél 1 órát szán. Máshol sem villámok, de ettöl mindenhol jobb.

    A másik, a jogtalan levonások. Én általában át szoktam gondolni a dolgokat, sőt nem is reklamálok ha pár 100 Ft- tol van szó. Úgyis MO leggazdagabb embere a tulaj, hát valamiböl meg kell élni.
    De ilyen figurák, hogy nem tudom felvenni a pénzt az autómatábol, mivel ugye nem adja ki, de azért kiírja, hogy a tranzakciót töröltük. Erre jön a levél, hogy felvettem 50ezret, jóváírtak 50 ezret , és ezért levontak 1000Ft-ot - ami meg sem történt. Az annyuk pi..ája :)
    Másik figura, hogy felmondtam a lekötött betétemet, és 2szer vonták le, a számla lezárásáért a 250Ft-ot (és ez ugye nem a folyószámla díja, mert azt külön vonják). Az annyuk pi..ája :)

    MKB bank - 2000Ft belépési és szla nyitási díj, utána nincs havi levonás, havi 3 tranzakció ingyenes + fizetni is ingyenes a karival. Én miskolci vagyok, bemegyek 1 hónapban 1 szer a bankba, leszedem a ''nagy lét'' és annyi. Nincs meglepi levonás.

    Még mielőtt valaki azt gondolná, hogy reklámozni akarok itt bármit is, nem vagyok se bankár, se biztosítási ügynök. Viszont már megérte ezt ide beírni, ha 1-2 ember meg tud spórolni pár 1000 Ft-ot magának azzal, hogy elkerüli ezt a csürhe bandát.

    A fehér legsötétebb árnyalata a fekete...

Új hozzászólás Aktív témák