Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz tonyrulez #8917 üzenetére

    Nálam 2x történt meg ugyanannál a meki drive-nál 2 hónap különbséggel, hogy kétszer húzta le az alkalmazott a szépkártyát pár másodperc különbséggel. Bár nem mondott semmit. A furcsaság a dologban, hogy az első alkalommal egy friss (1 hónapos) kártyával történt meg, amivel már legalább 10x fizettem különböző helyeken, második alkalommal pedig párom kártyájával, ugyanazon a drive terminálon.

    Első az egy kisebb összeg volt, benyeltem (kb 1000 Ft). A másodiknál már felhúzott a dolog, és nem csak az összeg miatt (kb 10000 Ft), hanem hogy ez 2 hónap után ugyanott megtörténik.

    Elsőkörben írtam a meki helyi vezetőjének emailt, aki természetesen lepattintott, mondván ők nem tudnak mit lépni (csatoltam az emailemmel print screent a szépkártya tranzakciójáról, blokkot (ezen nem volt duplán a tétel), ezért forduljak a bankhoz.

    Ekkor írtam az OTP Szépkártya ügyfélszolgálatnak, ahol látták a dupla lehúzást, és visszatérítették a díjat az egyenlegemre. Az egész procedúra 1 hónapot vett igénybe.

    A mekis emailes beszélgetést továbbítottam az OTP felé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák