Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz #01110937 #13302 üzenetére

    Az ügyfél számokat csak saccoltam. :))
    A többit sem vadásztam ki,, hogy most a Sanyibá halála után hány kézen ment át...

    Idehaza miért nem jó az MC miért túlzás? Ez "Európai" kártya társaság, a Visa meg amerikai igaz? Külföldön ahol az MC-t elfogadják, ott a Visa-t is, nem látok különbséget.

    Nem mondtam, hogy túlzás...
    Nem tudom, mióta bankolsz és kártyázol, de 20 plusz éve ez a dinoszaurusz bank még Visa Electronokat adott... Utána állt át MC-ra, Visa lejártakor egyszer csak MC-t küldtek, a Visa eléggé kiszorult a magyar piacról, most meg újra Visa-kat osztogat a bank... leírtad a lényeget: jobb ajánlatot kaptak...
    Sőt évekig küldözgettek Amex-et is, hátha rávesznek... valahol megvannak még a fiók mélyén...
    20 plusz éve sok helyen külföldön nem fogadták még el a Visa-t csak MC-t, pontosabban nem minden boltban szálláshelyen stb volt mindkettő... így aki csak idehaza használta, annak jó volt a VE, aki járt külföldre, annak MC kellett... de a Visa akkor is olcsóbb volt...

    Érdekes lenne tudni a számokat, hogy hányan nyitottak itt újonnan számlát és hányan vittéák át a sajátjukat más bankhoz és hogy milyen ezen ügyfelek életkora...
    Gyanítom a fiatalabbak, akik inkább mozdulnak...
    Az a másik, hogy a nullás vagy annak nevezett számláknak mik a kondíciói, egy adott használat esetén megéri-e vagy sem lelépni...

    vagy megszokás

    Ez így is van... hiába kötelező már az éves összesítő, nem mindenki áll neki böngészni meg esetlegesen jobb ajánlatot keresni...
    Nekem speciel nem érné meg az adott használatunk mellett...

    [ Szerkesztve ]

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák