Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Novai #1805 üzenetére

    Figyelj Novai !

    Én a FastFolders V2.3 progival nézem a fájlok és mappák számát, te meg a Windows Intézőben a mappára kattintva azt nézed, mit ír ki... Ez nagyon csalóka ám!

    A FastFolders PONTOSAN kijelzi a mappában található összes fileok számát és almappák számát és az ÖSSZES méretét.

    osCommerce-2.2ms2-051113 van nekem letöltve, ha ebben nézem a

    catalog/admin/includes/languages/english mappát = 80 Files / 4 Folders (89,2KB)

    Ha te kattintassz az english mappára = 36 objektum ????? :F

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Én júniusban töltöttem le Vakondka magyar-nyelvi csomagját, ebben nekem ez látszik :

    admin/includes/languages/magyar mappában = 100 Files / 4 Folders (222KB)

    Te meg ezt látod = 54 objektum ???? :F

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ott lehet a hiba (ha a Vakondka verzióját felrakod az osCommerce mappájába), hogy Vakondka a saját webhopjában átnevezett mappákat pl. nálam :

    >>> shop/admin/includes/languages/hungarian van!

    Őnála = shop/admin/includes/languages/magyar

    Ha csak simán beraktad és a ''magyar'' nem lett átnevezve ''hungarian'' mappanévre, akkor lehetnek hibák...

    De ezt még én is észrevettem és simán át tudnám írni.

    Egyébként meg : megéri felrakni Vakondka verzióját, mert magasan sokkal jobb, mint a többi letölthető magyar kiegészítés... :R

    Én is ezt telepíteném, ha most kezdenék hozzá.
    Szuperjó +dolgokat tett a webshopba, amit én már nem tudok hozzástoppolni az enyémhez utólag... :O

    Ezektől a +dolgoktól lehet több fájl az ő csomagjában.

    Fogalmad sincs, mennyit javítgattam hónapokon át (még sokszor most is) a sok hülye beíráson a bárhol-letölthetö-magyar-nyelvi-kiegészítésen...
    Alig van benne helyesen beírt mondat, érthetetlen és helytelenűl írt szavak tömkelege!!!!
    Mire ezeket az ember átbogarássza, szép lassan kitépkedi a hajszálait dühében.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák