Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #21938 üzenetére

    "Pedig továbbra is úgy tippelem, hogy az minden probléma gyökere."
    Annyiból mindenképp, hogy onnantól nyomja a brigád a full kretént.
    Implementációs lehetőségek tekintetében szerintem nem olyan korlátos, mint amit most látunk. Persze nem ismerem a motor belsejét, úgyhogy lényegében fingom sincs, én is csak tippelgetni tudok.

    "Akkor miért nem készített eddig senki egyetlen olyan Chromium forkot sem, ahol ez(ek) a nagyon triviális és egyszerű dolgok normálisan vannak implementálva?"
    No de Chrome-ban legalább jól működik az, ami van. A fastruktúra megvan, megjelenik, a mappázhatóság nagyjából okés, igaz, abban egyetértünk természetesen, hogy az egész ostoba, mint a t×köm, nincs nickname, description-mező, ilyenek. Fogalmam sincs, miért, nem értem, mi az akadály.

    "Mert senki sem használ könyvjelzőket"
    Ez ellentmondana annak, hogy megvan a lehetőség a használatára - sokan sztem még régi júzerek közül az IE korszakában megszokták a "kedvenceket" (ami tényleges fizikai mappaszerkezettel, fájlokkal működött annak idején). De simán lehet, hogy igazad van, hogy kevesen használnak ilyeneket a pejoratív értelmű "átlagjúzerek" közül. Milyen jó lenne egyszer egy bullshitmentes tanulmány valami böngészőfejlesztő részéről, hogy a felméréseik során mire jutottak, és bizonyos döntések mögött milyen felhasználói szokások állnak.

    "ellentmond a tradicionális programozási elveknek"
    Továbbra sincs olyan kategória, hogy "tradicionális programozási elvek".
    Azt is megbeszéltük korábban, hogy a Google fejlesztői doksijai nem arra utalnak, hogy ott kretén programozók dolgoznának. Cseppet sem.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák