Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #20548 üzenetére

    Nem tudom, hogy csinálod, hogy ritkábban jön elő, mert már Opera Developer 18.0.1258.1 van fent, és pontosan ugyanúgy felmerül ez az opera:// protokollos szarság... :W
    Az előhozás módja nagyon egyszerű: Ctrl+N, azonnal paste-elni vagy gépelni az URL-t (elég gyorsan szoktam), Enter, és máris nyitja a belső lapokon... nyitná, de nyilván ott nem lesz ilyen... ÁÁÁ, megőrülök ettől... Ezt jelezte már vki a Desktop Blogon?

    Szerk.: nem konzekvens a dolog. Van, amikor pontosan ugyanazt csinálom, de épp nem csinálja a hülyeségét. Mintha aktuális terheltségtől vagy fingom sincs, mitől függene, hogy épp jelentkezik-e a jelenség. Amikor túl gyorsan csinálom, akkor belső lapokon akarja nyitni a címet... Mondom, tök random, mikor merül fel a dolog, de pont elégszer ahhoz, hogy idegesítsen.
    Mi a büdös francért merül fel egyáltalán lehetőségként, hogy alapértelmezettként a belső címeken nyisson?? Miért nem kell manuálisan begépelni hozzá az opera:// előtagot? Miért nem csak felajánlja mondjuk lehetőségként, vagy valami? Valamit ennek a programozása során is sikerült rohadtul elkúrniuk... egyszerűen nem értem a probléma okát, hogy honnan eredhet egyáltalán a probléma forrása, mármint konkrétan a keresőmotorok vagy URL-megnyitás helyett van egy ilyen opció, hogy a belső lapon nyíljon. Hogy??

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák