Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz Motion_Blur #1598 üzenetére

    De a 9-essel legalább be tudok lépni az iwiw-re, az előző verzóval egyszerűen nem tudtam (vagy nem lehetett karaktereket írni, vagy nem lépett be, nem csinált semmit) :F

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

  • cousin333

    addikt

    válasz Motion_Blur #1598 üzenetére

    Namármost van itt némi félreértés, ami az én ''érdemem''. Alapból magyar akkor lesz a 9-es, ha az international installer-t használod, és a 9-est frissen telepíted, azaz nem a 8-as verzióra. Ugyanez vonatkozik a könyvjelzőkre is, hiszen akkor az előző Opera könyvjelzőit veszi át, és nem az alapértelmezett böngészőét.

    ''megmutattam neki, hogy honnan vegye át a Firefox könyvjelzőket, el is fogadta, de nem tette át őket''
    Hát erre így nem tudok mit mondani :U.

    A nyelvet manuálisan így állíthatod be:
    - Ctrl+F12 (= Tools -> Preferences...)
    - General fül
    - legalul Details...
    - legfelül Choose...
    - megmutatod neki a hun file-t
    - sokat OK-zol
    - örülsz :)

    Amit javasolni tudok:
    - tedd alapértelmezetté az FF-et
    - uninstalláld az Operát (úgyis nem régen raktad fel -> nem ér nagy veszteség :B)
    - töröld ki az Opera könyvtárát (ha telepítéskor a több profilra ''szavaztál'', akkor a Documents and Settings mappában is vannak Operával kapcsolatos file-ok -> ezeket is töröld ki)
    - az Opera 9 international verzióját telepítsd fel (lényeg, hogy ''szűz'' telepítés legyen)

    A fentiek után meg kell lennie Operában az FF bookmark-oknak, és az Operának magyarnak kell lennie. Ezek után telepítsd rá a legfrissebb weekly-t a fentebb említett linkről.

    IWIW rossz volt a 8-assal (amúgy, ha nem ment a bill, akkor nyomni kellett egy refresh-t, de ezzel se mentél sokra, mert belépni se akart :D), 9-essel valóban OK. Még egy nyomós érv a 9-es mellett :DDD.


    [Szerkesztve]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák