Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    válasz xsak #1956 üzenetére

    Ha ma valaki hálózati eszközök üzemeltetésére szánja magát, szerintem alapvető elvárás a gigabites hálózat. Különben csak a különböző fórumokon fog siránkozni, hogy mennyire lassú és használhatatlan az egész. Szerintem megéri a pár ezer forintos beruházás a gigabites lanra. Hogy ez router cserét vagy switch vásárlását jelenti ez egyéni igénytől függ.

    Igaz, a windows explorert sem szeretem, mert nem használható hatékonyan, ezért az extplorer plugint sem tartom sokra. Valószínűleg a mobil böngészőkről történő elérés miatt született, egyszerű feladatok elvégzéséhez. A Puttyt úgysem lehet megúszni a segítséghez, pláne kezdő linuxosnak, akik hibát hibára halmoz, akkor a Midnight Commandert feltelepítve, két ablakos módon, TC stílusban lehet a nason belül másolgatni. A Puttyhoz hasonló mobil klienssel ekkor már tabletről is könnyen megoldható.

    Körültekintőnek kell lenni a külső elérés beüzemelésekor, de nem szükséges száműzni. Persze jó volna eljutni oda, hogy ez a fórum se mindig csak a kezdeti hibákról szóljon, hanem pl. hogyan kell korrektül beüzemelni a tűzfalat, mert ugye az is van az OMV-ben, de még itt nem olvastam róla, hogy használná valaki. Így nem kéne senkit sem lebeszélni a külső elérésről.

    Nincs a t és az ő között szóköz! A rendszer tekinti külön szónak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák