Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    válasz PHoNX #6150 üzenetére

    (#6150) PHoNX
    Jogos, oda még benézhettem volna.. :DDD Oks, és köszi, ha hazaérek futok vele még egy kört és nyomozok tovább.

    (#6152) doberman
    Igen, minden jel arra utalt, hogy van írási joga, ítam is, hogy ő sem jelezte, hogy ne lenne, a belső mappákat létre is hozta, ACL is megvolt userre is csoportra is RW..

    Már azt is próbáltam, hogy a megosztott mappa létrehozásakor mindenki számára rw joggal hoztam létre, plusz ACL, de nem jutott előrébb. Az almappákat létrehozza, adatot már nem ír beléjük.

    (#6153) lovi27
    Apt törlés: Értem, köszi.

    Úgy emlékszem a torrent mappára a Referenced oszlopban azt írta, hogy No.
    Nem mondom, hogy létszükséglet, hogy belül legyen, de tisztább, szárazabb, jobb érzés lenne.
    A létrehozást próbáltam úgy is, hogy előbb megcsinálom, utána adom meg neki, úgy is próbáltam, hogy a megadáskor hozom létre ("+" gomb), minden esetben új névvel csináltam, hogy ne legyen kavarás. A harmadik próbálkozástól már mindenkinek adtam minden jogot, csak működjön már... És minden esetben nyomtam rá utána ACL-lel is RW jogot debian-transmission usernek is, csoportnak is.

    Itt megállt a tudományom.

    [ Szerkesztve ]

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák