Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz Lacko32 #98608 üzenetére

    Az én fejegységemet (navi 900) cd-n keresztül lehet frissíteni és sd kártya van a navigációhoz (cid "titkosítással").
    Viszont navi 950től már pendriveról frissül a navigáció (és gondolom a fejegység is).
    Anno az opelnél kész fejetlenség volt ezen a téren, fejegységet nem tudnak frissíteni, navigációs sd kártyájuk is csak 1 évvel régebbi volt (miközben én tudom, hogy volt újabb, mivel anno néztem külföldi fórumokat ezzel kapcsolatban, meg is oldottam...)

    A fejegység frissítés nem neten keresztül jön, cd kell hozzá, emiatt nem volt nekik (ugyanez van pendriveval is gondolom). Persze mindenre azt mondják, hogy meg lehet csinálni, csak pénz kérdése, de gyakorlatban lópikulát nem tudnak.

    Szóval nem lennék meglepve, hogy kb semmit sem tudnak. Fb csoportban, valahol belterjesebb társaságban kérdezősködj. K astra lehet hasonló generáció, ők többen vannak, őket kérdezgesd.

    szerk: a b insignia is hasonló generáció, ott anno egész nagy társaság gyűlt össze (ahogy látom most már regisztrálni kell), Ivanits Ricsi ott a főnök, neki van az opel gyulaihoz kapcsolata

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák