Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz haddent #35841 üzenetére

    Marmint, hogy a külsö savban mögötted villog az emberünk? :DDD Na hat ilyennel meg nem talalkoztam :DDD jooo, akkor igy mar vilagos, ezt nem irtad hozza, es amit a storybol összeraktam, az az volt, hogy a gyors savban elnezegettel es megsertödtel, hogy egy suzukis hogy mer gyorsabban menni es villantani...na ha igy nezzük erthetö, miert rancoltam össze a homlokom....a story kulcselemet kihagytad :P :D

    Raadasul en talalkoztam mar ilyennel nem is egyszer. Ha tempomattal megy az ember erdekes, hogy feltünik, hogy a nem tempomattal halado autok, sok esetben, mennyire össze vissza mennek. Egyszerüen az ember nyomja a gazt es jön egy emelkedö/lejtö tenyleg sokszor nem veszed eszre, hogy lassulsz/gyorsul valamennyivel. Tempomattal hülyet szoktam kapni, ha megyek valaki mögött mar egy ideje, kb hasonloan haladunk, majd egyszer csak elkezdek lassan közeledni hozza....index, ki a belsöbe, ha nem jön amugyse senki es szep lassan haladok melle/el mellette, majd egyszer csak latom, hogy elkezdi nyomni...ok vissza möge, eltavolodik....majd megint közeledik, index, gyorsit....na eleg legyen, elkezdem nyomni...ö is....anyad....es akkor ilyenkor vissza möge, vagy nag lendülettel elöre aztan visszaallni a tempomra....ilyen es ehhez hasonlo storym nagyon sok van. Total erthetetlen....es ugye a vicc, hogy en tempomattal megyek, szoval nyugodtan mondhatom, hogy a hülye nem en vagyok.....

    Vagy a forditottja, hogy tempomattal megyek....es lassan közeledik, kimegy mellem, jön 2km/h sebessegkülömbseggel, akkor eszbekap, elkezdi nyomni neki, majd elöttem 2 cm el bejön elem.... :Y eszmeletlen mikkel lehet talalkozni...felelmetes...nem is ertem, hogy-hogy csak ennyi baleset törtenik az utakon.... :U

Új hozzászólás Aktív témák