Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bluobluo

    aktív tag

    válasz nyaflaty #3 üzenetére

    Háát sajnos nekem is a tisser van T.palkonyán, remélem már nem sokáig!
    Ha megnézzük a diginethez a Tissert, akkor nagyon kizsákmányoló banda!
    Több mint 2 éve bénáskodnak már a kábel bevezetésével, nem tudom mit lehet ennyi ideig csinálni?!? :F Ennyi idő alatt egy kisebb települést fel lehet építeni mindennel!
    Én már többször össevesztem velük, gondolom más is, mert beb*szták a ""nyomja meg az 1,2,3 gombot"" háátha mire eléri a kedves ügyfél akit akar, lehiggad.
    Én már írtam a fogyasztóvédelemnek is a pocsék árruk miatt, de eddig nem jött válasz.
    Volt korábban az itteni kultúrházban is megbeszélés, de a legtöbb idő a Tisser anyázásáról szitkozódásáról bénázásáról szólt!
    Én meg többnyire más előfizető hűségesen fizetem az elég drága netet és kábeltévét, de ha valaki csak 1-2 nappal is elnézi a befizetést, bírságot kell fizetni! Há mondom mennyenek már a k**va a**yukba!!
    Remélem ez az onecom kiveri nálluk a biztosítékot és behoz valami normális ár/értékarányú netet tévét!
    A HelloHD műholdast milyen tévével nézed? (a HD adás miatt kérdem)
    Az onecomnál TV és Internet együtt megoldásra árra lennék kíváncsi, de mikor néztem nem volt elérhető...

    Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

  • bluobluo

    aktív tag

    válasz nyaflaty #5 üzenetére

    Én nem hallottam semmiről csak a tisserről meg az onecomról
    Jó volna többet megtudni erről amit hallottál! Próbáltam rákeresni de még hasonló sincs :(
    Nállunk van 1 plazma, decemberben lesz 3 éves, annál ki lehetne használni a HD-t!
    Voltam én is személyesen, láttam én is egy nagy tévét, Tiszaújvárosban, de engem jobban érdekelne a net, vagy net+ tv csomag, valamint az a + több mint 100 külföldi tvcsatorna, arról valami lista
    De ez a bitsis vagy mi érdekelne nagyon!!

    Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

  • bluobluo

    aktív tag

    válasz nyaflaty #7 üzenetére

    Igen igen, csak már több mint 2 hete voltam az onecomnál és az sem nagyon erölteti meg magát sajna, pedig a csávó 2 hetet mondott, hogy akkor már lesz valami, azóta meg bőven eltelt 3 is! :(
    Megmozdulhatnának már mert a dumából már nagyon elegem van!!!!!!! :( :W :o :(((

    Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

Aktív témák