Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz TJ2 #85230 üzenetére

    "Kedves Dgyuri, köszönhetően a "tanítóidnak", te a vallás irányából közelíted meg a hifit, én meg a tudomány oldaláról. Te hinni akarsz benne, én meg amíg nincs több független mérés által bizonyítva valami, addig bullshitnek kezelem, akármennyi birka bégeti is.
    Kérj meg bárkit, hogy cserélgesse a csuda USB kábeledet, két db 500 ft-ossal. Meg lennék lepve, ha 50% fölött lenne a találati arányod. Nem skálázódnak azok sehová. El akarod hinni, ezért elhiszed. Méghogy ércesebb a "hangja" egy USB kábelnek, édes istenem... Visszamondod az avonline "szakértőinek" a "tesztjét".

    De bocsánat, tudom, értelmetlen a vita, befejeztem."

    Na itt kellett volna kezdeni. Vagy bele sem kellett volna kezdeni, az lett volna a legjobb.

    A tudományra hivatkozol, miközben a cikk, amire hivatkozol, tele van közhelyekkel. Nulla konkrétum, nulla bizonyíthatóság. Teljesen hiteltelen előttem a fotográfus úr. Jobban tenné, ha maradna a fényképezésnél, de talán abban is tehetségtelen. Olvastam egy másik irományát is az oled beégésekről. Na az is aztán egy tudományos valami ám. Mi itt a PH-n többet tudunk és bővebben a beégésekről, mint az úriember, aki tringstől idézget, meg innen onnan szedett cikkekből, információkból ollóz össze véleményt. Saját tapasztalata oled téren nulla, de adja a tanácsot. Klassz, hogy ilyen emberek képviselik nálad a tudományt.
    USB kábelek... Mivel volt dolgom tucatnyi usb kábellel és évekig próbálgattam is őket, ezért nem a levegőbe beszélek. Bármikor bárkinek be tudom bizonyítani, meg tudom mutatni, hogy milyen egy szar hangú usb kábel és itt van a kutya elásva. Tudniillik, ha van nem fizikai állapota okán rossz hangú usb kábel, akkor van jó is, nemde? Hiszen ha abból indulunk ki, hogy minden usb kábel pont ugyanolyan "hangú", akkor mégis hogy lehet olyan, ami séróból annyira szar, hogy még egy süket is meghallja. Tompa, mélybehúzó, fásult, sáv határolt, stb. Erről van szó egyébként: [link] Ha erre azt mondja bárki, hogy az AQ Cinnamon pont ugyanúgy "szól", az jobb ha elmegy a rendelőbe hallásvizsgálatra.
    Úgyhogy kérlek szépen, hagyj engem békén az ilyen hülyeségekkel. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák