Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haart

    addikt

    válasz Seregély #54305 üzenetére

    Hát ez ilyen, biztos nem fog lemenni az ára tekintve hogy 2vs6 jön ki egy táblából :D Magyarán a piac televan 55"-al a többiből meg kevés van. Ezért is adják azt a legolcsóbban gondolj csak bele, amiből a legtöbb van azt vigye a nép. Jól be van ez lőve.
    Plusz a másik hogy a 48-as megnyit egy másik kaput mert elég sokan kivánják monitor helyett is használni lásd. Linus.
    Szóval kereslet lenne rá, de olcsóbb biztos nem lesz, legalábbis nem fog egyhamar bemenni az 55" alá. TEkintve a kihozatali arányt.
    Öröm az ürömben hogy aki 55" -t akar venni annak ez marhajó hogy az olcsó.

    Hogy egyszerü példával éljek tekintsd magad termelőnek, van 2 tipusu almafa az egyik rohadt sokat termel a másik nagyon keveset. A sokat termő marha olcsó mert csak léalma kb.
    MIért adnád olcsóbban a keveset termőt mint a sokat termőt, ha pont ugyanannyi munkád volt azzal a fával is mint a másikkal egész évben(vegyszer, permetezés stb.).

    [ Szerkesztve ]

  • Segal

    veterán

    válasz Seregély #54305 üzenetére

    Ha kicsit utánaszámolsz 6 darab 55-ös kb annyiba kerül mint 2 darab 77-es tehát én ebben annyira nem hiszek, meg ez hosszú távon nyilván nem is fenttartható dolog, de itt amikor pl csak megnézni mentem volna az MM-be az 500e-es 48-ast konkrétan közölték velem hogy az áruházba nem jutott ki atv a raktárból és már el volt adva...
    Konkrétan az első 2-3 hétbe azonnal vitték is őket. Akkor meg mi a fenének adnák olcsóbban ha ennyiért is kelendő?
    Majd jövőhéten CES és ott bejelentik az idei szériát az oledekből amik nagyjából május környékére fognak megérkezni. Kb addigra kell helyet csinálni a polcokon nekik.
    Az 55-ös már szanaszét is van akciózva (a C9 is 378 volt legolcsóbban) tehát a CX55 is 380 esetleg 370-nél a legvégén az utolsó 1-2 darabnál megáll. A 48-asból viszont eleve jóval kevesebb van tehát az inkább nyárra lehet akciósabb. Persze ott se hármassal kezdődő árra számíts SZERINTEM.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák