Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz daneel_hu #27546 üzenetére

    Te biztosan jobban tudod, hogy mások mit látnak a tv-jükön és mit nem.
    Ne csináld már... Ember.
    Az elképzelhető, hogy vannak akik nem vizslatják nagyítóval a tv-jüket. De pl annyit én is megtettem, hogy megnéztem sötétben a fehéret, szürkét, pirosat, zöldet, kéket totálban. Hamar megállapítottam, hogy semmilyen rendellenességet nem tapasztalok.
    Tehát engedtessék meg nekem és Panás fórumtársamnak is, hogy azt leírjuk, amit látunk. Ne Te mond meg, hogy márpedig az amit nem látunk, ott van. Pedig nincs.
    A következő fokozat az lenne, hogy leírnád azt, hogy szükségünk van panelcserére, mert az LG-nél ez a "divat". És ha az LG-nél vannak ilyen irányú problémák (bandingok, tintingek, panelcserék), akkor márpedig minden Oled márkánál ez lehetséges és szükségszerűen előfordul. Minderre még azt is felhozod, hogy ez azért van így, mert az LG gyártja a paneleket. Itt jegyezném meg csendben, hogy a vezérlést viszont nem az LG gyártja, plusz a paneleknél is előfordulhat, hogy a többi gyártó akármit nem vesz át panel szintjén sem.
    Tehát, kérlek tisztelettel, hogy mérlegeld, amit leírtam és ne erőszakolj olyan dolgokat mások tv-jével kapcsolatban, ami tényleg nincs. Soha senki nem állította hivatalosan, hogy a fent említett hibák globálisan minden márka, minden oled tv-jére vonatkozik.
    Szerk.: Mondom mindezt úgy, hogy két Pana is van a családban, egy 55 és egy 65 colos.

    [ Szerkesztve ]

  • Pro Koryak

    addikt

    válasz daneel_hu #27546 üzenetére

    Az volt az első, hogy tesztképekkel átnéztem a panelt. ;)
    Azóta még egyszer, de már csak pixelhibát kerestem, találtam is, de csak sub és 40-50cm-ről már nem látni, szemből nézve meg közelről sem.

    Nem baj, hogy LG-t vettél, de vannak más gyártók is. Én bevállaltam és eddig bejött. :R

Új hozzászólás Aktív témák